![]() Přidat fotku |
![]() Přidat k oblíbeným |
![]() Podobné recepty |
![]() Tisknout recept |
![]() Doporučit recept |
![]() Moje poznámka |
![]() Přidat na Facebook |
|
Kategorie receptu: Moučníky - Řezy |
6 žloutků
14 dkg cukr moučka
10 dkg mleté ořechy
2 dkg hrubá mouka
1 vanilkový cukr
1 prášek do pečiva
sníh ze 6 bílků
Náplň:
12 dkg mleté ořechy
12 dkg cukr moučka
12 dkg máslo (hera)
1 vanilkový cukr
dle chuti rum
POLEVA:
citronová šťáva, cukr moučka
Cukr smíchat se žloutky, přidat tuhý sníh, mouku, ořechy, prášek do pečiva, jemně promíchat a dát na vymaštěný a moukou vysypaný plech. Péct tak na 180°C dorůžova. Upečený nechat vychladnout, potřít náplní a polít polevou, dát do ledničky ztuhnout a může se podávat.
Postup náplň: všechny suroviny pořádně promíchat, já to dělám mixerem a dvojitou dávku, není to pak tak suché.
Postup poleva:
Citron vymačkat a šťávu smíchat s moučkovým cukrem, přesně kolik - to se nedá napsat, podle toho, jak je velký citron. Poleva by neměla být moc hustá a ani moc řídká, tak akorát, aby se pěkně dala rozetřít na moučník.
Je to moc dobré, ani sladké a ani kyselé.
|
Autor: editt |
|
Datum vložení: |
|
Dobrou chuť Vám přeje Matějovský - Ložní povlečení. www.matejovsky-povleceni.cz |
![]() ![]() ![]() ![]()
|
10 kladných hodnocení | ![]() |
- udělit kladné hodnocení |
|
děkuji všem za milé přivítání :)
Editt,tie vyzerajú úžasne,myslím že podobný recept som už robila,ale bez tej náplne.Vyskúšam,keď prídu rodičia na návštevu

Editt, vítej na topkách, je to tu jak droga
. Těšila jsem se jak zhubnu, ale jsou tu tak šikovné kuchařinky a kuchtíci, že mám smůlu, nezhubnu ani náhodou
. Tvůj recept vyzkouším, mám ještě dost ořechů.
bodík!
Editt
vítej na topkách, ať se Ti tu s námi líbí
Moučník vypadá báječně
, ukládám a 4.bodík posílám

Recept jsem si už opsala,zítra vyzkouším,přijede mi návštěva,tak ho ochutnáme
vypadá dobře a dám bodíka,jelikož si myslím,že bude dobrý
a také tě tu vítám
Editt, já tě vítám na našich stránkách Topreceptů, ať se ti tu líbí a ať tu načerpáš nepřeberné množství inspirace
Ořechové řezy nemohou být nedobré a ořechy my rádi, tak ti posílám 2.boda
Hm, to je moc dobrý a hezký moučník
+1.



řez s citronovou polevou ořechové řezy zloutkova poleva ořechové řezy se žloutkovou polevou ořechové s polevou řezy s ořechovou plnkou moučník s citronovou polevou s citronovou polevou ořechové cukroví s polevou citronová poleva ořechové řezy s citronovou polevou ořechová buchta se žloutkovou polevou čokoládové řezy s citronovou polevou ořechové řezy s žloutkovou polevou orechova buchta s citronovou polevou ořechový koláč s citronovou polevou kakaové řezy s jablky s citronovou polevou kakaové řezy s citronovou polevou orechovy so žltkovou polevou ořechový řez s citronovou polevou rezy s citronovou žluté řezy ořechové cukroví s citronovou polevou dobré orechové rezy řezy z citronovou polevou recept ořechové cukroví s citronovou polevou ořechové s citronovou polevou ořechové řezy s polevou řezy se žloutkovou polevou ořechový rěz se žloutkovou polevou cukrovi orechove rezy citronová poleva na řezy citronove rezy recepty orechový řez s citronovou polevou ořechové cukroví se žloutkovou polevou ořechový moučník s citronovou polevou řezy s ořechovou polevou ořechové řezy ořechové řezy ze žloutkovou polevou ořechové rohlíčky s citronovou polevou rohlíčky s citronovou polevou ořechová poleva řezy s citronovou polevou
Partneři |
Recepty online | Dobré Recepty | Videorecepty |