![]() Přidat fotku |
![]() Přidat k oblíbeným |
![]() Podobné recepty |
![]() Tisknout recept |
![]() Doporučit recept |
![]() Moje poznámka |
![]() Přidat na Facebook |
|
Kategorie receptu: Moučníky - Řezy s ovocem, bublaniny |
300g listového těsta
broskvový kompot (velký)
1/2 balení piškotů
250g tvarohu (kostka)
250ml mléka
1/2 vanilkového pudinku
4 pl cukru
2 vejce
marmeláda (červená, kyselkavá)
plech 23x32cm
Plech s vyšším okrajem si vyložíme pečícím papírem.
Broskve ocedíme, necháme okapat, šťávu uchováme.
Listové těsto si vyválíme (můžeme použít již vyválené) a přeneseme na plech. Potřeme marmeládou, poklademe piškoty, které potřeme šťávou z kompotu. Broskve nakrájíme a rozložíme na piškoty.
V míse rozmícháme tvaroh, mléko, 2 žloutky, pudinkový prášek a 3pl cukru. Já na to používám šlehač.
Tvarohovou směs nalejeme na broskve a rozetřeme.
Pečeme ve vyhřáté troubě na 175°C, 25-30 minut, jak nám povrch začne zlátnout, vyšleháme si bílky s 1pl moučkového cukru. Sníh rozetřeme na buchtu, vrátíme do trouby, zvýšíme teplotu na 200°C a necháme zezlátnout cca 5-7 minut.
Je to velmi jednoduchá a rychlá buchta, zvládne i začátečník.
Tutu připravoval můj syn.
|
Autor: nofrona (nofrona) |
|
Datum vložení: |
|
Dobrou chuť Vám přeje Matějovský - Ložní povlečení. www.matejovsky-povleceni.cz |
![]() ![]() ![]() ![]()
|
13 kladných hodnocení | ![]() |
- udělit kladné hodnocení |
|
Evíku děkuji za krásné foto

Trudka4:
Díky, jsem ráda

velikost plechu uvádím a na ten je to akorát
Dnes jsem pekla a nemůžeme si vynachválit. Jen asi mám větší plech a zdálo se mi, že by té tvarohové náplně bylo málo, tak jsem ji udělala z dvojité dávky a nemá to chybu. Díky za chutný recept.
Díky holky
Dnes jsem pekla a musím říct,že je výborná i kluci doma se olizovali.Takže posílám bodík 



pekny vrstvacek, jak hebce vypada
syna pochvalit a ruce jeho pozlatit

paráda
šikovný pomocník a moc pěkná buchétka
+8
rebeka: hmm už mlčím


nofrona: mě neukecáš

celý bod je jen a jen jeho
upéct umí ( skoro ) každá trouba



např. elektrická




Díky
všem
rebeka:
on chystal a já dopekla
, hm teda trouba


Také nadýchaná krása, už jsem si ji vytiskla, moc šikovní cukráři

krásný moučník



tobě tentokrát nic

ale synkovi posílám bod jako hrom.. šikula jeden




moc pěkná buchta, líbí se mi receptík, šikovný pekař











buchta s tvarohem a s džemem tvarohová buchta listové těsto buchty s litoveho testa a tvarohem buchta s tvarohem z listoveho testa buchta z lístového těsta , pudinku a tvarohu vrstvená bábovka s tvarohem těsto tvaroh piškot buchta listová vrstvená buchta s tvarohem frgalova buchta recept buchta z listového těsta s tvarohem a piškoty lístová buchta z tvarohem bublanina s tvarohem listová buchta s tvarohem buchta z listového těsta a tvarohu listtová buchta s tvarohem buchta z listového těsta s tvarohem vrstvená bábovka s tvarohem vrstvena babovka z tvarohem vrstvená buchta vrstvena tvarohova buchta tvarohová buchta na plech zlistoveho těsta buchta stvarohem listove testo listove kostky s tvarohem vrstvená bábovka broskovové buchty a listového těsta listová vrstvená buchta s tvarohem tvarohové buchty z listového těsta buchta s listoveho testa tvarohem buchta z lístového těsta a pudinku a tvarohu tvarohová buchta z listového těsta listové těstoviny s tvarohem listove těsto s tvarohem na plech buchta s listoveho testa s trvarohem recept z listoveho testa tvaroh snih vrstvená bábovka s tvarohom buchta listoveho testa s tvarohem buchty z listového těsta s tvarohem buchta listové těsto tvaroh tvarohová buchta - listové těsto buchta s tvarohem buchta s listoveho testa s tvarohem buchty z listového těsta a sněhu
Partneři |
Recepty online | Dobré Recepty | Videorecepty |