Nové domácí brambůrky – už jste to vyzkoušeli?

Seřadit dle: Nejnovějšího Nejstaršího

Řadit: od nejnovějšího   od nejstaršího  

1 2

 • Radmioš Veliký Radmioš Veliký(neregistrovaný)

  Nemáte někdo tip kde to koupit v obchodě nejdřív na ochutnání ?
  :-p

  Odpovědět

 • Taky jsme je kupovali a byla to bašta, tyto co se prodávají teď nejsou tak dobré jako bývaly dřív, dala bych si :-K ty co jsme kupovali kdysi ty neměli chybu a jak jsme když je mamka hodila do oleje byli fascinováni tím jak z malé mřížky v mžiku vyrostla velká křupavá dobrota.;-)

  Odpovědět

 • Malaprdylka, pravdu dis. Take jsme milovali tuhle bastu, bylo to rychle, hned hotove a taky hned pryc. Mamka kupovala takove krouzky, nebo mrizky. Byvala plna velika misa :-p. Skvele. :-K

  Odpovědět

 • Nic nového. To prodávali už za totáče - mamka nám to kupovala - byly to takové kroužky a nebo brambůrky - a dělalo se to v oleji a taky to takhle nabylo a bylo to moc dobrý. Ty brambůrky byly takový bílý a mohli jsme se doma toho užrat.

  Odpovědět

 • Pavla Novotná Pavla Novotná(neregistrovaný)

  Už jste si zkoušeli doma vyrobit vlastní brambůrky? Mají úplně jinou chuť než ty kupované. Recept je jednoduchý – oloupané syrové brambory se nakrájí na tenoučké plátky, které se pak usmaží v oleji a to buď na pánvi, nebo ve fritovacím hrnci. Pak již stačí jen dosolit. Ačkoliv jsou tyto domácí brambůrky pracnější na zhotovení, odmění se Vám svou jedinečnou chutí, stejně tak jsou dostupné kdykoli si vzpomenete, jelikož brambory doma ve spíži má snad každý.
  :-)Před nedávnem jsem ale vyzkoušela něco nového, obdobného. Jedná se o domácí snacky prodávané přes internet firmou Hotsnack.cz. Jsou to takové „brambůrky“ ke zhotovení u Vás doma. Jejich chuť se hodně podobá známým snackům, které lze zakoupit běžně v obchodě. Z nejznámějších je to např. Ber si, či Party Mix. Rozdíl je ale v jejich ceně. Snacky, které jsou určené k usmažení u Vás doma, Vás přijdou mnohem levněji. Postup přípravy je přitom podobný jako u výroby domácích brambůrků. Do rozpáleného oleje vhodíte hrst těchto snacků (polotovarů), které jsou hotové během pár vteřin, během nichž zvětší svůj objem až 5x. Tyto snacky lze poté dosolit, já je doporučuji posypat pálivou paprikou. Výhodou je, že si tyto snacky můžete udělat čerstvé, kdykoliv na ně dostanete chuť a nemusíte kvůli tomu běžet do obchodu. A podobně jako u domácích brambůrek se Vám odmění svou jedinečnou chutí.
  V současné době nekupuji již nic jiného, jelikož jedno balení těchto snacků vydrží opravdu dlouho. A když mi přijde nečekaná návštěva, nemusím si lámat hlavu s tím, co podám na stůl. Odběhnu do kuchyně, rozpálím olej na pánvi, vhodím do něj hrst snacků a mám hotovo.

  Odpovědět


Váš komentář se na stránkách zobrazí až po jeho ověření kliknutím na odkaz v emailu, který vám ihned zašleme na vyplněnou emailovou adresu. Z daného počítače poté můžete psát další komentáře bez ověření.


Chcete si povídat? Přispějte do diskuze

Zapomněl/a jsem heslo