Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Dnes máme Frankfurtskou polévku,přírodní vepřové plátky na kmíně s rýží a odpoledne ke kávě :-phttp://www.toprecepty.cz/recept/14640-makove-muffi...:-K

Dneska taky tradice, z řízků bude žranice. Přecpu se já to já vím, na zdraví moc nemyslím. I na vojně jsme je měli, po dva roky vždy v neděli. Podle řízků každou neděli o civilu věděli, že se nám už kvapem blíží a na nic se neohlíží.

včera - fazolky na smetaně a brambory. Dneska ražničí a bramborová kaše.

U nás byl bramor.knedík plněný uzeným a zelí,polévka kuřecí s kapáním,:DD:-p

Dnes u nás byl bramborový knedlík politý orestovanou cibulkou,sekaný špenátek a moravské uzené:-K

Příjemnou sobotěnku všem :-K, dneska jsem sama doma a tak jsem si vytáhla z mrazáku ještě zbytek čočky na husto. Jako přílohu jsem si dala chleba ;-).

chtěla jsem odkaz udělat hned otvírací a nezdařilo se mi to:-(

Tak nakonec jsem udělala krůtí maso s chřestem a žampiony posypané petrželkou;-)inspirovala jsem se receptem od Špagi,ale tam je chřest s ředkvičkou,tak tu jsem neměla a udělala jsem krůtí maso.Je to dobrota:-pwww.www.toprecepty.cz/recept/11820-chrest-se-zampiony-a-redkvickami-s-petrzelkovym-zasypem/

Dobrý den.:-KU nás dnes smažený pangas pro manžela, a pro mě smažený celer.:-pK tomu brambůrky a nějaký salátek.;-);-) Mám na ten celer už dlouho chuť.:-p:-))

Hezký den všem;-). Ikdyž jsme hokej prohráli, nebudem si kazit náladu a dáme si něco dobrého;-). Já si udělám http://www.toprecepty.cz/recept/20897-pecene-nudli...od Elizy a příleli usmažím filet.

Dlouho jsme dnes váhali, než jsme se my srovnali. Ale už se rohodlo v diskuzi to pomohlo. Šprcle dneska uděláme a s uzeným my je máme. Už jsou v samce koupený v chlaďákách jsou chovaný. A i uzeného kostk jsou v mikrotenu jako předvařené kousky. Zelíčko pak uděláme a vše dohromady jen smícháme.

Hezký den přeji všem;-)včera jsem zkoušela připravit prvně chřest,sopadlo to dobře a tak dnes bude krůtí plátek s chřestem a brambor;-):-K

Krásný páteční den přeji:-K a u nás k obědu polévka s kapáním,http://www.toprecepty.cz/recept/20885-rybi-file-s-... a odpoledne upeču jahodový koláč s želatinou:-p:-)

Itálii dneska máme ŠPAGETY dnes uděláme. S omáčkou se nemoříme, jen konzervu vyprázdníme. Ale sejra ten mám rád s parmazánem jsem moc dobrý kamarád. Ale když mi někdy dojde i jiný se doma najde. Také Niva dobrá taky, žádné strachy jíme taky.

Dnes byla zeleninová polévka a kynuté jahodové knedlíky s tvarohem a kysanou smetanou.:-p:-K

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek