Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hanina 70:Taky jsem mněl krkovici z mrazáku. Rozmrazil, naklepal, potřel octem,nechal 20min. odležet,posolil popepřil ,obalil v trojobalu osmažil a už si pochutnávám. Výborné a křehoučké.Popravdě,žampioňačku nějak nemusím. Já raději houbovou polévku.Vinnou klobásu tak jednou za rok.Přezto přeji dobrou chuť a krásný víkend.;-)

Petra Ku.: Já dělal asi před rokem stehna na Hradišťance,moc nám to chutnalo,ale nějak jsem na to zapomněl,dik za připomenutí:-K:yes:

Krásnou sobotu, dnes andaluská paella a peču andělsky nadýchaný perník od Bibinky.:-)

Dobrý den:-K My dnes máme zeleninovou polévku od včera a halušky s brynzou:yes:

Hezkou sobotu, u nás budou roštěnky s knedlíkem nebo rýží a kuřecí polévka s domácíma nudlema. A upeču štrúdl z listového těsta, kupovaného:-8

brendy:A já budu zítra dělat vinnou klobásu podle Jikotky;-) a tedˇještě žampionovou polévku:-)a taky jsem vyndala krkovici z mrazáku,páč nám zbylo dost salátu;-)

Hanina 70:Máme stejné chutě.Včera gulášová polévka.Dnes bramborový salát a řízek z krkovice,i na zítra a v lednici mám nachystaný jitrnicový a jelitový prejt který upeču asi v pondělí. K tomu kysané zelí a brambor.:yes:;-)

Dobré dopoledne, my dneska budeme mít hovězí vývar s nudlemi a jako hlavní budou kuřecí špalíčky pečené na Moravance a na přání druhý výběr - smažená kuřecí křídla, k tomu všemu bramborová kaše :-) A okurkový salát se zakysanou smetanou :-)

Přeji krásnou slunnou sobotu :-) a dnes bude drůbeží polévka s domácími nudlemi a pečená vepřová plec s dušenou mrkví a brambor;-) a upeču jablkový obrácený koláč:-p:-K

Dobrý den, u nás dnes budou ovocné kynuté knedlíky s tvarohem nebo skořicí a kdo nerad sladké, bude mít chlupaté knedlíky s kysaným zelím a cibulkou;-)
Přeju všem krásnou sobotu:-)

Hezké sobotní ráno:-)my dnes máme Vánoce:-))bramborový salát a sekanou;-)v týdnu jsem vařila guláš Petra Voka,taky byl prejt s bramborami a zelným salátem,zeleninová polévka s pohankou a.... už nevím:-Orychle to utíká;-)

Hezké odpoledne. Dnes cuketová krémová polévka s krutony z domácího pohankového chleba, omáčka z fazolkových lusků, vařený brambor a vajíčko :-) Fazolky mám vlastní nakládané ve skladkokyselém nálevu, a tak není třeba omáčku nijak dochucovat.

Hezké odpoledne, u nás dnes dršťková polévka a chléb.:-)

jarda Kadic::-D:-D:-D:yes:

Dobrý den, u nás dnes rajská omáčka, maso, knedlík a na mls jsem upekla výborné preclíky podle Petry Benešové:-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Naše chalupářská
kuchařka

Nově v prodeji!

Koupit

Marie