Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

NOVINKA: Naše chalupářská kuchařka

Koupit za 399 Kč

Co dnes uvařit?

Tak dnes byla zeleninová polévka ze strouháním a maďarský guláš s knedlíkem:-p

:-)):-D:-D:-D:-Dštěpánka:

štěpánka:

štěpánka:

štěpánka

23. 5. 2011 11:11

Dneska uvaříme chevu s bamborem:-D:-D:-D:-D

Krásné pondělí všem!!:-K:-K Tak, říkala jsem si, že bych měla uvařit něco na "spravení", po tom srazu..fuj tajbl, ULICHÁ!!:-D:-D Ale nakonec už jsem docela v normálu, takže http://www.toprecepty.cz/recept/3373-bajecna-hnizd...:-p

Tak už máme po neděli a co vařit jsme zas nevěděli. Tak aby jsme odlehčíli, brambory by byly milý. Jen tak na loupačku jíme a podmáslím zapíjíme, MŇAM, MŇAM, mňam .

Dnes plněné bramborové knedlíky uzeným a zelíčko z hlávky :-8

Zdravím všechny na Topreceptech :-) u nás dneska http://www.toprecepty.cz/recept/10160-falesne-kari... s novým bramborem a zeleninovou oblohou.

U nás dnes byla drštková polévka,jako u Froňků ahttp://www.toprecepty.cz/recept/16165-muj-segedin-...:-) a zbude ještě na zítra:-),večer byla grilovačka a zeleninový salátek:-p:-):-K

Přeji hezký sobotní večer.Dlouho jsem tu nebyla,pořád ta práce;-)A jelikož jsem dnes byla opět celý den v práci,tak vařil manžel a to:brambory s pažitkou a krásně usmažený květáček,okurkový salát se smetanou:-pzítra bude vařit přírodní řízky,asi hranolky a bohatou zeleninovou oblohu.A bude asi i masový vývar s nudlemi:-K

dnes vepřové řízky, zelňačka a pudink s ovocem a oříšky

Hezký víkend všem:-) Já mám dnes kuřecí plátek na rajčatech a kuskus smíchaný s rajčaty a oreganem. Udělala jsem toho trochu víc, tak si vezmu i na večer do práce. Už se na to těším, krásně mi to tu voní...:-)

Hezkou sobotu všem :-K, včera jsme měli pečenou kýtu se šťávou a halušky a dneska jsem uvařila dušenou mrkev, nové brambůrky a telecí párečky ;-).

Včera z rolky jsme se přejedli, málem jsme se od stolu nezvedli. Proto dneska odlehčíme , jen DRŠTKOVKU uvaříme, i z ní se dost nabaštíme.

Dnes dojídáme čočkovou polévku a udělala jsem těstovinový salát na který už delší dobu máme chuť:-p:-K

Krásný páteční den všem:-). Tak já dnes zkusím po dlouhé době..http://www.toprecepty.cz/recept/6162-rizky-z-bycic...:-p

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Přání a gratulace“ tejaja, před 7 minutami

„Co dnes uvařit?“ magdalenka, před 40 minutami

„Nový design“ Anna Kocikova, 12. 9. 2022 13:26

Naše edice

Zvýhodněné balíčky

Koupit

Marie