Novinky

Fotogalerie dortů
02. 03. 10 - Vytvořili jsme fotogalerii dortů, kde můžete čerpat inspiraci na jejich zdobení.

Toprecepty.sk
10. 02. 10 - Spustili jsme slovenskou verzi - toprecepty,sk.

Nová kategorie "Dietní recepty"
12. 01. 10 - Založili jsme novou kategorii receptů - Dietní recepty.

Vánoční soutěž
10. 12. 09 - Vyhlásili jsme Vánoční soutěž o hodnotné ceny.

Internetový obchod
25. 11. 09 - Součástí našeho portálu se stal internetový obchod.

Nový vzhled
7. 10. 09 - Spustili jsme modernější vzhled portálu, jehož součástí byla změna struktury všech stránek, na úvodní stránce vznikla nová rubrika "Recept dne" apod.

Fotoalba
29. 7. 09 - Přihlášení uživatelé si mohou vytvářet vlastní fotoalba, kde se s námi mohou podělit o své fotografie z dovolené, z oslavy, o fotografie svých domácích mazlíčků apod.

Soukromé vzkazy s přílohou
20. 7. 09 - Přihlášení uživatelé nyní mohou ke každému soukromému vzkazu připojit až tři přílohy (obrázky, domumenty apod).

Nastavení stránky s receptem
12. 7. 09 - Přihlášení uživatelé si na stránce s receptem mouhou nastavit maximální počet zobrazovaných fotografií, počet náhodných receptů a také mohou vypnout tématické fráze.

Nový server
25. 6. 09 - Portál toprecepty.cz byl přesunut na výkonější server.

"Doba přípravy" a "Počet porcí" receptu
21. 5. 09 - Ke každému receptu jsme přidali kolonky "Doba přípravy" a "Počet porcí". Tyto kolonky jsou nepovinné.

Vyhledávání jen v oblíbených receptech
11. 5. 09 - Nyní můžete vyhledávat jen v oblíbených receptech. Možnosti jsou jako v rozšířeném vyhledávání - hledat podle názvu, v surovinách, podle kategorií a podle autora receptu.

Hledání v diskuzi
6. 5. 09 - Spustili jsme hledání v diskuzi. Prohledávat můžete text příspěvku i název jednotlivých diskusních fór.

Nastavení barevného stylu
13. 4. 09 - Pro přihlášené i pro nepřihlášené návštěvníky je nyní nová možnost - nastavení barevného stylu Topreceptů. V horní liště si můžete kliknout na barevný čtvereček. Do této barvy se Vám poté Toprecepty sami změní. Díky tomu si můžete vybrat Vaši oblíbenou barvu a zpříjemnit si tak každou návštěvu Topreceptů.

Recepty na vyzkoušení
22. 3. 09 - V sekci oblíbené recepty si můžete zvolit, jestli recept chcete vyzkoušet, nebo jej chcete mít jen zařazený v oblíbených receptech.

Úprava příspěvků a komentářů
22. 3. 09 - Pokud uděláte chybu v diskusním příspěvku, nebo v komentáři u receptu nebo článku, můžete i po jeho vložení příspěvek upravit. To ale pouze do té doby, než se u daného tématu nebo receptu neobjeví nový příspěvek. Můžete tak snadno opravit překlepy nebo gramatické chyby, popřípadě něco doplnit atd.

Upozornění na nové komentáře e-mailem
15. 3. 09 - Tato funkce Vám na email automaticky pošle krátké upozornění v případě, že k jakémukoli Vašemu receptu někdo přidá komentář. Díky tomu můžete rychleji reagovat na případné dotazy v komentářích a budete mít přehled o tom, co se o Vašich receptech píše.

Podobné recepty
23. 2. 09 - U všech receptů se ode dneška po přihlášení zobrazuje další ikonka. Znázorňují ji dvě šipky. Po kliknutí na tuto ikoku můžete k receptu přidat podobný recept. Recepty by tak měly být lépe provázané a každý si tak může vybrat verzi receptu, která mu nejvíce vyhovuje.

Plusové body
26. 1. 09 - U receptů je nyní místo hodnocení ve stupnici od jedné do pěti možnost udělit receptu plusový bod. Kdo s receptem není spokojen, může se vyjádřiv v komentáři.

Nastavení úvodní stránky
20. 1. 09 - Přihlášení uživatelé si mouhou vybrat položky, které chtějí na úvodní stránce zobrazit (nové recepty, náhodné recepty, nové články, náhodné články, fráze).

Nové TOP STAR Recepty
8. 1. 09 - Vytvořena sekce TOP STAR recepty, kde jsou nejlépe hodnocené recepty za celé období fungování Topreceptů.

Úprava TOP 10 Receptů
8. 1. 09 - Upravena sekce TOP 10 Recepty. Nyní se zde zobrazují nejlépe hodnocené recepty za posledních 30 dnů.

Náhodné recepty
6. 1. 09 - Na titulní stranu a k jednotlivým receptům přidány náhodné recepty a u receptů nyní i zobrazení, kdy byl daný recept vložen.

Nový design + fotogalerie
25. 12. 08 - Vytvořili jsme pro Vás nový design Topreceptů. Součástí nového designu je také kompletní fotogalerie všech receptů, které na Topreceptech jsou.

Doporučení receptu
30. 11. 08 - u každého receptu je nyní možnost doporučit daný recept emailem.

Úprava diskuse
4. 11. 08 - K jednomu příspěvku diskuse může od této chvíle vložit až 3 přílohy.

Nejnovější recepty na www.seznam.cz
9. 10. 08 - Nová možnost přidat si nejnovější recepty na www.seznam.cz. Provedete to kliknutím na ikonku v levém menu (přidej na Seznam.cz).

Datum vložení receptu
23. 9. 08 - V tabulce receptů - Všecny recepty nyní najdete i datum, kdy byl daný recept přidán.

Klikací odkazy
23. 9. 08 - Do diskuse, ke komentářům u receptů a do soukromých vzkazů jsme přidali možnost vložení klikacího odkazu.

Články
19. 9. 08 - Začínáme zveřejňovat zajímavé články, které nám do Velké prázdninové soutěže poslali naši kuchaři a naše kuchařky

Příspěvky v diskusi
15. 9. 08 - Vkládání příspěvků do diskuse a komentářů k receptům bylo zpřístupněno i neregistrovaným uživatelům.

Názvy receptů u fotografií
17. 08. 08 - Na přání uživatelek jsme přidali k nejnovějším fotografiím a k fotografiím uživatelů vždy název daného receptu ke každé fotce.

Žebříček hráčů pexesa
17. 08. 08 - U hry Pexeso přibyl žebříček nejlepších hráčů. Hodnotí se nejmenší počet tahů a nejkratší čas složení pexesa.

Fotografie uživatele
11. 08. 08 - Nyní si kromě receptů uživatele můžete prohlédnout i fotografie receptů od daného uživatele (dostanete se na ně z profilu uživatele).

Soukromé zprávy
28. 07. 08 - Od této chvíle si registrovaní uživatelé mohou mezi sebou zasílat soukromé zprávy.

Nejnovější fotografie receptů
02. 07. 08 - Od dnešního dne si můžete zobrazit seznam nejnovějších fotografií přidaných k receptům na jedné stránce.

Pexeso
23. 06. 08 - Připravili jsme pro Vás drobnou hru s recepty - PEXESO. Můžete si zkusit najít a zapamatovat si fotky receptů, které jsou na topreceptech.

Smajlíci v diskusi
25. 05. 08 - Do diskuse a ke komentářům jsme přidali několik jednoduchých smajlíků.

Zobrazení receptů jen s fotografií
22. 05. 08 - v seznamech receptů si ode dneška můžete zobrazit pouze recepty, které mají alespoň jednu fotografii.

Všechny recepty autora
18. 05. 08 - Ke každému recept ua kolonku Autor přibyla ikonka a po kliknutí na ni se dostanete na všechny recepty daného autora.

Vyšši rozlišení
18. 05. 08 - Stránky byly pro lepší přehlednost převedeny na vyšší rozlišení (1024 x 768 pixelů)

Náhledy fotografií
14. 05. 08 - V seznamech receptů se nyní při najetí na recept obsahující fotografii zobrazí její náhled.

Vyhledávání podle surovin
27. 04. 08 - Opět po klikntí na odkaz "Rozšířené vyhledávání" můžete prohledat recepty podle surovin. Doporučujeme vyhledávat kořen slova.

Vyhledávání podle autora receptu
27. 04. 08 - Po kliknutí na odkaz "Rozšířené vyhledávání" je zde nově přidána možnost vyhledat recept podle autora. Pokud se Vám tedy zalíbí recept od konkrétního uživatele, můete vyhledat všechny jeho recepty.

Přidání fotky k receptům
21. 04. 08 - Přidána možnost vložení vlasní fotky ke kterémukoli receptu. Pokud recept ještě nemá fotografii, zobrazí se přidaná fotka jako hlavní - velká fotka u receptu, a pokud už hlavní fotka u receptu je, nová fotka se přidá k danému receptu jako menší náhled, který se po kliknutí zvětší.

Nejnovější příspěvky diskuze a komentáře receptů
17. 04. 08 - Od dnešního dne si můžete zobrazit seznam nejnovějších příspěvků diskuze a komentářů k receptům na jedné stránce.

Přidání fotky v diskusi
16. 04. 08 - Do diskusních příspěvků lze ode dneška také přidat fotografii. V diskusi se pak připíše kolonka příloha a v ní bude vložená fotka.

Automatické přihlášení
13. 04. 08 - U přihlášení je nyní možnost zaškrtnout si políčko "zapamatovat", díky kterému i po zavření okna zůstanete přihlášeni pro další návštěvy.

Řazení oblíbených receptů
13. 04. 08 - U oblíbených receptů přibyla možnost seřadit si recepty podle kategorie. Možnosti řazení podle abecedy, data přidání a hodnocení samozřejmě zůstaly.

Řazení diskuse
13. 04. 08 - Diskusní příspěvky lze řadit od nejnovějších buď zeshora nebo zespoda.

Vlastní poznámka k receptům
10. 04. 08 - Ke každému receptu je nyní možnost připsání vlastní poznámky, která se zobrazí pouze tomu, kdo si poznámku zapsal.

Spuštění stránek
02. 04. 08 - Tento den byl oficiálně spuštěn portál www.toprecepty.cz. Doufáme, že se bude líbit, a že bude mít spoustu spokojených uživatelů.

Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zapomněl/a jsem heslo