Velikonoční beránek zase jinak..

Hodnocení receptu je 4.7.

4.7
Ohodnoťte recept

...

Suroviny

Libovolné kynuté těsto..u nás bylo na Františky.
Skořicová náplň.

Postup přípravy receptu

...

Ohodnoťte recept

...

Sdílejte recept s přáteli

Komentáře k receptu Velikonoční beránek zase jinak..

 • Tessi Tessi(autor receptu)

  evík:
  Co tedy znamená sekce zdobení??? Mám vloženo v sekci zdobení pro inspiraci. Těsto kynuté i náplň si může vybrat každý sám. Postup ale, bohužel, popsat blíž schopná nejsem. Pokud je někdo jen trošku zručný koukne a vidí..pokud ne z postupu položíme jednu roládku, vedle ní druhou, pak třetí až máme beránka asi taky víc nedá...

  Odpovědět

 • jarda Kadic jarda Kadic

  Já s mým talentem to ani nebudu zkoušet, leda bych chtěl stvořit jakéhosi dynosaura......:-D:-D:-D

  Odpovědět

 • evík evík

  Je moc pěkný,ale opravdu to asi není ve správné sekci,zatím tu platilo to,že zde byly moučníky,dorty atd. s množstvím ingrediencí a postupem.Nezlob se,je to tak.
  Také jsem zde měla fotky dortů a musela jsem dopsat ostatní.:-(:-(
  Palec za pěknou fotku a beránka.:yes::yes::yes:

  Odpovědět

 • Eviip Eviip

  Výborný nápad, děkuji za inspiraci!:yes:

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Tessi:Tessi, beránek je roztomile kudrnatý, to se ti povedlo a takového berana jen tak nikdo nemá;-):yes: Máš 4.boda:yes:

  Odpovědět

 • jarka skrobakova jarka skrobakova

  moc pěkné :yes:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  jana:Fakt? Tak to jsi dobrá. Já kouknu a vidím hotového beránka, kterého bych chtěla vyzkoušet, ale postupem si nejsem jistá. Je ale pravda, že zrovna pečení není mou silnou stránkou a proto si myslím, že pokud je nás takových víc, tak by uvítali ten postup malinko podrobněji;-)

  Odpovědět

 • jana jana(neregistrovaná)

  :-K:-K:-K no krásné a na co fotopostup, kouknu a vidím :-))

  Odpovědět

 • Tessi Tessi(autor receptu)

  Tak fotopostup nestíhám nikdy u ničeho..někdy ani hotovou věc, protože kobylky jsou rychlejší.. ;-)
  Ale je to klasický postup na Františky, kterých je na netu hodně. Plát těsta se potře libovolnou náplní, sroluje do roládky a pak se krájí na 3-4cm silné kousky.Ty se řeznou plochou položí na plech a formují do tvaru.. hlavička a nohy se můžou naplnit nebo ponechat prázdné..

  Odpovědět

 • vladi vladi

  :-O také na to koukám- pěkný a zase jiný beránek- ale pro začátečníky a nezkušené by to chtělo opravdu trochu více popsat jak postup, tak dopsat ingredience na těsto.Jinak dobrý nápad:yes::-p

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Je krásný, zase jiný. Ale právě proto bych ocenila postup a fotopostup. Už jen aspoň na to, abychom viděli, jak plnit ty šneky. Mám asi představu, jak na to, ale nevím, jestli každý;-):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: zdobení velikonočního beránka zdobeni beranka velikonocni beranek zdobeni kynuty velikonoční beránek kynuty beranek inspirace zdobení velikonoční beranek velikonoční beránek-zdobení jak zdobit beránka velikonoční beránek zdobený sněhem velikonoční beránek video velikonoční beránek kynutý zdobení velikonočního beránka video velikononí beránek zdobení beránka sněhem náplň do beránka zdobení na beránka jak zdobit velikonocniho beranka snehem zdobení velikonočního beránka sněhem velikonoční beránek kakaovy zdobení velikonočního beránku