Kuřecí omáčka - diskuze netýkající se receptu.
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 6 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 6 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 6 hodinami
„tara23: taky údajně je 33, ale záleží kde se to měří, a…“ Jajajajaapaja, před 6 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
5. 2. 2013 16:29
5. 2. 2013 14:19
Hodnotit kvalitu receptu samozřejmě můžete. Pokud pod ten recept napíšete třeba "10 minut pro vaření hovězího masa v tlakáči se mi zdá málo.", tak tento komentář nikdo mazat nebude. Nesmí se to ale změnit v hádku o to, kdo je chytřejší a komu uteče manžel!
Ten recept se dá určitě vylepšit, ale autorka ho uvařila a měla s ním nějakou práci. Nikdo učený z nebe nespadl a pokud by ji nějaká dobrá duše k tomu receptu napsala nápady na vylepšení, možná by ten další recept byl o stupeň lepší, nemyslíte? A nebyl by právě tento přístup k začátečníkům to, co z tohoto portálu udělá TOP RECEPTY?
5. 2. 2013 11:51
5. 2. 2013 11:46
5. 2. 2013 11:34