Správný pravopis v receptech
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 5 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 5 hodinami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 12 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 19 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
7. 1. 2010 14:29
I já přeposílám recepty dál.Akorát si myslím,že by se k lidem měla volit slušná forma,upozornění,že tam mají chybu.Možná i tak jak to dělá Lusi.
6. 1. 2010 21:33
6. 1. 2010 21:24
6. 1. 2010 21:18
6. 1. 2010 21:16
6. 1. 2010 20:43
6. 1. 2010 20:27
Ale na druhej strane nemám rada anonymných kritikov, obyčajne sú príšerne múdri, preto som ja vyskočila na jedného, napriek tomu, že mi pravopisné chyby vadia tiež - rátala som s tým, že autorka receptu si chyby (alebo moderátorka) opraví. (Vrátane chyby vo vlastnom mene, to ma udivilo najviac...)
6. 1. 2010 20:13
6. 1. 2010 20:10
6. 1. 2010 19:39