Pravé višně v čokoládě
Postup přípravy
Zveřejněno 4. 1. 2015
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Pravé višně v čokoládě
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/X07V
Moje poznámka
Pravé višně v čokoládě
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/X07V
Nejnovější recepty
Řecké rajčatovo-cuketové placičky s fetou a bylinkami
Přidáno před 6 hodinami
Pečené chuťovky s párky a sýrem
Přidáno před 11 hodinami
Paella s kuřecím masem a mořskými plody
Přidáno před 12 hodinami
Buchta s tvarohovou vrstvou a borůvkami
Přidáno před 13 hodinami
Salát caprese s těstovinami
Přidáno před 14 hodinami
Šunková pěna z mozzarelly
Přidáno před 18 hodinami
Přečtěte si
Nejnovější články
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Pita chleby
Lenak před 7 hodinami
Segedínský guláš
nikol123.cczz před 10 hodinami
Třešňový koláč z tvarohového těsta
Alamatej před 10 hodinami
Těstovinový salát
Sydner před 13 hodinami
Rychlá bábovka šlehačková
brtna před 15 hodinami
Kuře na paprice
niccron4 před 17 hodinami
Pivovarská pochoutka
JanaPav před 20 hodinami
Lečo
moravectomasek před 20 hodinami
Zamotané koláče
AnnyWally před 21 hodinami
Zapékané brambory s uzeninou
Hanafialova 25. 6. 2026 22:17
Tématické fráze:
višně v čokoládě,
domácí višně v čokoládě,
jak vyrobit višně v čokoládě,
mon cheri recept,
víšně v čokoládě recept,
sušené višně recept,
sušené višně recepty,
výroba višní v čokoládě,
jak se dělají višně v čokoládě,
recept na sušené višně,
co vyrobit z visni,
visne s cokoladou,
recepty višně v čokoládě,
višně recepty,
višne v lihu,
jak obalit višně v čokoládě,
jak se dělají kuličky s visnemi,
kompotované višně,
visne v cokolade recepty,
sušené višně v čokoládě recept
Suroviny:
višně,
fondant,
čokoláda
Komentáře (13)
Jj, přesně jak pravíte
Ať se dílo podaří...
***
Při zpracování se může stát, že se fondán drobí
V takovémto případě stačí přidat opatrně (po kapkách) trošku vody
Jsem to ale popleta..., vypadlo mi v textu slůvko
Tedy ne že by se to dělalo blbě, ani to nebylo nedobré natož netrvanlivé, pouze to někdo, jak by řekly některé takédámy, sežral
Vydrž, Prťka, vydrž... višně budou ani se nenadějete... Ale Maruška, Maruška by si poradila i v zimě
Kompotované zkoušel, ale do višní nevydržely
Sušené snad ani nezkoušet... Ale kdyby se zadařilo, dejte vědít
zuzun:
Šlo, šlo... Ale ty mandle z marcipánu se nerozpustí. Říkají tomu Višně v marcipánu, ale s tímto rcp to má společného akorát višně a čokoládu
Tak určitě by to šlo
Já to tak zkoušel před svátky; naschvál jsem si pořídil sil. formu, ale ukázalo se, že nevhodnou, ba přímo blbou - není kónická! Navíc jsem měl problém s vyléváním čokoládou - buď jí ve formě zůstalo moc, nebo málo
Ale, nerad to píšu sobě pod receptem, ale sóóó chotnééé