Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Vzhledem k manželově dietě jsem jen trošku okořenila pangase, dala do parního hrnce, nad něj do patra brambory a 25 minut pařila. Měli jsme tuto rybu poprvé, ale určitě ne naposledy. Bylo to skvělé. V tom parním hrnci se nemusí solit ani brambory a jsou moc dobré.

Dnes se všude peče, vaří, smaží:yes::-D U nás budou http://www.toprecepty.cz/recept/1684-krupave-rizky... a zeleninová polévka :-)

Já budu dělathttp://www.toprecepty.cz/recept/3784-bramborak-pln...,čočkovou polévku,ale to je oběd pro mé muže,já budu smutně koukat:-((:-//

Zdravím holky! Tak mne vlastně inspiroval Jirka Hynar s krůtími závitky s kyselým zelím, ale protože tam má fůru fotek, tak vlastně udělám kompromis a udělám závitky od Hellyhttp://www.toprecepty.cz/recept/2308-veprove-zavit... a je to vlastně podobné, taky mám vepřové maso a k tomu fazolovou polévku s uzeným masem:-p

Tak mě tu zpívá papiňák, dělám Koňskou svíčkovou s kynutýma knedlíkama a polívku od včera Bramborovo-houbovou. Voní to tu tak, že i pidilidi čuchaji a nevěří:-D:-p:-))

Tak dnes to budou vepř. přírodní kotletky se špenátem a s http://www.toprecepty.cz/recept/3165-hrnickove-kne... - jsem se fakt vybičovala, protože knedlíky, kromě bramborových z pytlíku, fakt vůbec nevařím ;-)

si ma spagetka inspirovala....poviem manzelovi nech pozrie v obchode nejakeho kralika na zajtra

vybusna: na polévku nedošlo, bude zítra, takže bude i recept a foto ;-) (došlo jen na toho pečeného hřbeta:-D:-D a ten tu víceméně je, byla by to jen další varianta, ale polévku zítra dodám:-p

spagetka...aka je to kralici bila polevka...nenasla som ju medzi receptami...preco nevlozis recept??

dnes na jídelníčku byla http://www.toprecepty.cz/recept/1802-drubezi-jatra..., na zítřek mám koupená kuřecí prsa, ještě nevím, jak s nimi naložit, poohlédnu se... :-)

Tak u nás dnes http://www.toprecepty.cz/recept/2775-nejjednodussi.... Před víkendem musíme vytrávit:-D

Po pár dnech konečně i vařím a cítím i chuť! - králíčí bílou polévku a pečený hřbet s uzenou debrecínkou;-):-p

Papričko, dnes 13,pátek , tak Pátková nevaří, aby neupadla do "kómatu" - z toho vaření;-(, máme včerejší jídlo - tj.jen řízek,kaše bramor.,rajský salát , no, ale polévka je dnešní houbová - brambor., mamča má filé na zelenině a ostatní jako my -" vrchní vrstva":-), myslím z domu, snažím se to kombinovat, aby to šlo všem k duhu;-)Dnes sedím na zadní části těla:-O a nakračuji pomalinku, když je takový "černý" den;-):-O:-D

Nejsi trdlo:-) a vlož recept na hrách na husto - to totiž vůbec neznám. Znám hrachovou kaši, ale děti jí nejedí. Jednou jsem dělala hrách na maďarský způsob od Tejaji. Zapomněla jsem tam dát brambory, ale i tak to bylo dobré.;-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 5 hodinami

„Diabet - cukrovka“ lesanakrvych, 16. 2. 2024 23:04

„Přání a gratulace“ Nadja, 13. 2. 2024 07:58

Marie