Články Přidat nový článek

 • Ochutnej svět Ochutnej svět

  10. 4. 2017 Přečteno: 6 567x Ostatní www.toprecepty.cz

  Na brněnské Malé Americe se 29.-30.4. koná druhý ročních festivalu Ochutnej Svět. Bez letenek a pasů zde můžete ochutnat ty nejlepší pokrmy od více než 20 zástupců různých států.

 • Pro psychickou pohodu se zásobte hořčíkem Pro psychickou pohodu se zásobte hořčíkem

  27. 3. 2017 Přečteno: 2 040x Zdraví Redakce

  Hořčík patří mezi nejdůležitější minerály. O jeho nezbytnosti svědčí i skutečnost, že je mnohdy nazýván „prvkem života“. Nedostatek hořčíku se projevuje zhoršením zdraví, a to především toho psychického. Pokud si tedy chcete užívat pohody a dobré nálady, nezapomeňte potraviny s hořčíkem zařadit do svého každodenního jídelníčku.

 • Návyky štíhlých lidí! Poučte se od nich! Návyky štíhlých lidí! Poučte se od nich!

  20. 3. 2017 Přečteno: 4 103x Tipy a triky Redakce

  Držíte přísné diety a pravidelně cvičíte, a přesto se vám nedaří dosáhnout či udržet ideální váhu? Zajímá vás, jak to dělají lidé štíhlí, u kterých se zdá, že jim péče o tělo nedá žádnou práci? Poodhalte tajemství jejich životního stylu, které i vám pomůže na cestě za perfektní figurou.

 • Způsoby, jak zdravě potlačit chuť k jídlu Způsoby, jak zdravě potlačit chuť k jídlu

  14. 3. 2017 Přečteno: 1 067x Zdraví Redakce

  Neovladatelné chutě nás přepadají nejen ve chvílích, kdy máme hlad, ale mnohdy také tehdy, když jsme unavení, ve stresu nebo když se nudíme. Naučte se proto rozlišovat mezi hladem a chutí a s nekontrolovatelnými touhami po jídle rychle zatočte. Zapomeňte na prášky potlačující chuť k jídlu a vsaďte na přírodní prostředky:

 • Recepty na polévky, které vás na jaře posilní Recepty na polévky, které vás na jaře posilní

  9. 3. 2017 Přečteno: 956x Vaření Redakce

  Blíží se nádherné období roku – jaro. S ním však mnozí z nás zažívají i jarní únavu. Začleňte proto do svého jídelníčku zdravé polévky, které vašemu tělu dodají všechny živiny, které právě v tomto období nejvíce potřebujete. Výhodou polévek je i to, že jsou lehce stravitelné, a přesto výborně zasytí. Díky těmto benefitům se polévky...

 • Kocovina? Dostaňte se rychle do formy! Kocovina? Dostaňte se rychle do formy!

  7. 3. 2017 Přečteno: 449x Zdraví Redakce

  Máte za sebou divokou noc, ve které jste to přehnali s alkoholem. Žádný strach! Ráno to na vás nemusí být poznat! Dejte si snídani, která je napěchována živinami, které vaše tělo právě potřebuje, a poraďte si s nepříjemnou kocovinou raz dva.

 • Bílé rýži odzvonilo! Přednost dejte hnědé! Bílé rýži odzvonilo! Přednost dejte hnědé!

  3. 3. 2017 Přečteno: 360x Zdraví Redakce

  Hnědá rýže se v současnosti řadí mezi trendy zdravého stravování. Ačkoli má podobnou chuť jako ta bílá a stejné způsoby úprav, je hodnocena jako mnohonásobně lepší, a to zejména díky svému složení. Hnědá rýže je totiž celozrnná – není rafinovaná tak jako bílá rýže a díky tomu si ponechává maximum živin.

 • Jak zvýšit příjem železa nejen ve veganské stravě Jak zvýšit příjem železa nejen ve veganské stravě

  28. 2. 2017 Přečteno: 321x Zdraví Redakce

  Veganské stravování má řadu zdravotních výhod. Především jím výrazně snížíte příjem nasycených tuků, cholesterolu, pesticidů a hormonů ve své stravě, nemluvě o jeho humánní stránce. Mohlo by se zdát, že vynechání veškerých potravin živočišného původu může mít za následek nedostatečný příjem živin, zejména minerálů, jako je železo. Proto...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >>

Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zapomněl/a jsem heslo