Články Přidat nový článek

 • Večerní škola pro grilováním postižené Večerní škola pro grilováním postižené

  8. 6. 2018 Přečteno: 194x Ostatní toprecepty.cz

  Umíte si představit, jak by vypadala večerní škola grilování pro dospělé s povolenou konzumací alkoholu a víc než 10 kily masa? Tak to jste měli vidět, co všechno se semlelo na posledním Weber kurzu grilování - pravidelné akci pořádané v útulné zahradě tachlovického Weber Worldu.

 • Slavnosti moře na Kraví hoře – 8. vlna se valí na Brno! Slavnosti moře na Kraví hoře – 8. vlna se valí na Brno!

  30. 5. 2018 Přečteno: 1 795x Ostatní toprecepty.cz

  Předposlední červnový víkend zaplaví Kraví horu rybí speciality od předních kuchařů brněnských restaurací. Na své si přijdou dospělí i děti. Návštěvníci mohou opět čekat největší grilování mořských ryb a darů moře v ČR.

 • Renesance grilování v Čechách Renesance grilování v Čechách

  28. 5. 2018 Přečteno: 3 463x Ostatní toprecepty.cz

  V posledních letech platí, že Češi stále víc a víc milují grilování a počet jeho nadšených fanoušků neustále narůstá. České lásky ke grilování využívají i výrobci a prodejci grilů. S rozrůstající se základnou fanoušků grilování však museli postupně rozšířit sortiment, aby svou nabídkou uspokojili všechny typy potenciálních grilovacích...

 • Ať jídlo nepřebývá a ať nikde nechybí! Ať jídlo nepřebývá a ať nikde nechybí!

  20. 4. 2018 Přečteno: 3 069x Ostatní toprecepty.cz

  Nejbližší supermarket máme většinou za rohem a málokdy nám tak v lednici chybí jídlo. Naopak, často potom zjistíme, že nám vlastně přebývá: šunka, na kterou jsme už neměli chuť a která už osychá. Jogurt, co se měsíc schovával v rohu za tou velkou zavařovačkou. Potom často nezbývá, než jídlo s menšími nebo většími výčitkami vyhodit.

 • Čokoládový Festival 2018 České Budějovice Čokoládový Festival 2018 České Budějovice

  22. 3. 2018 Přečteno: 427x Ostatní toprecepty.cz

  Od pátku 23. do neděle 25. března 2018 se ve Výstaviště uskuteční OZP Čokoládový Festival s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

 • Ochutnej svět Ochutnej svět

  20. 3. 2018 Přečteno: 2 227x Ostatní toprecepty.cz

  Třetí ročník festivalu Ochutnej Svět se ponese, jak jinak, než již v tradičním duchu chutí a vůní z celého světa. Jak náš slogan říká: "Bez letenek a pasů ochutnáte během víkendu celý svět!“. A ani letos to nebude jinak.

 • Velikonoce si koledují o nápady Velikonoce si koledují o nápady

  19. 3. 2018 Přečteno: 2 541x Ostatní toprecepty.cz

  Velikonoce jsou už za dveřmi. Inspirujte se v obchodech Albert novou sběratelskou kampaní a užijte si společné jarní tvoření s rodinou a přáteli. Velikonoce si přece koledují o pořádnou dávku nápadů.

 • Inspirujte se velikonočními nápady v Albertu Inspirujte se velikonočními nápady v Albertu

  7. 3. 2018 Přečteno: 2 299x Ostatní toprecepty.cz

  Velikonoce jsou už za dveřmi. Přemýšleli jste, jak je oslavíte? Inspirujte se v obchodech Albert novou věrnostní kampaní a užijte si Velikonoce nápaditě a ve vlastním stylu.

1 2 3 17 33 49 65

Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zapomněl/a jsem heslo