Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nové příspěvky diskuze

Příspěvky fóra: všechny | pouze poslední

maris: ano, to o smazání titulního fota víme déle, řeší se to. ;-)

cathleen: Ivo, děkuju, já jsem se teď ještě na to znovu dívala a zjistila jsem, že nejde smazat fotka, která je jako hlavní. V tom byl ten problém. Nevím, jestli to tak má být, ale už vím, proč mi to nešlo:-8

maris: která? Kouknu se.

Nejde mi smazat přidaná fotka, kterou bych chtěla odstranit. Děkuji:-K

Ivi, už je to v pořádku. Vidím svůj profil, fotku, všechny svoje recepty i možnost odhlášení. Celou dobu jsem čekala, protože jsem předpokládala, že se vychytávají ještě mouchy jako u všeho nového, až dnes jsem napsala.

987Scarlet: váš dotaz předám, vydržte prosím :-K

Dobrý den, v "novém vzhledu" mi nejdou tisknout recepty, resp.místo receptu se mi vytiskne "ilustrační foto". Tisk nyní funguje jinak? Děkuji za info. S.

pipre: Jani, já tě vidím takto - viz foto. Kliknu na Zobrazit více (jak ukazuje šipka) a mám tam 3 strany tvých receptů, dostanu se na všechny tři.

Nevím, proč tu nemám svoji profilovou fotku jako dřív, ani možnost se odhlásit. Pracně jsem našla svoje recepty, ale otevřu jen první stránku.

casino: Také se mi v tom špatně orientuje. Do e-mailu mi přijde info, že v 13:55 mám komentář pod receptem, ale dá to víc hledání v nových komentářích, protože orientovat se tím časem nelze :-(. A ani vyhledání podle názvu mi neušetří čas.

blanka12: Ikonku na moučníky vidíte hned na titulní stránce pod nadpisem Co se chystáte uvařit. A jinak hned za tím nadpisem je menším písmem rozklikávací Zobrazit všechny kategorie receptů. ;-)

Nový vzhled se mi vůbec nelíbí, kde mám najít např kategorii moučníky? Je to celé nepřehledné. :-//

Kde mám najít svá alba?Myslím ta,co se netýkají receptů? V profilu najdu kategorii nejnovější recepty,nejnovější fotografie a nejnovější alba,ale všade jsou /aspoň na titulu stejné 4 fotky.Ono se to musí rozkliknout,aha,zdá se mi to nepřehledné

Dobrý den, můžete mi poradit jak hledat recepty od určitých autorů. Zobrazí se mi pouze první stránka, a když si chci zobrazit další stranu , není tam nic. Taky se mi líbila víc původní verze. Jana

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ hazel, před 10 hodinami

„Nový design“ cathleen, 22. 9. 2021 10:14

„Přání a gratulace“ brontik, 18. 9. 2021 16:06

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům