Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Tipy na každý den

Marie

Dnešní tip pro vás – pondělí 28. 11. 2022

V začátku nového týdne je v nabídce jedna sytější polévka z kysaného zelí, vepřového masa a klobásy. K toto polévce se budou báječně hodit lasagne se špenátem. Sladkou tečkou jsou známé a stále oblíbené jablkové řezy, které chutnají snad každému.

Dnešní tip pro vás – neděle 27. 11. 2022

Přeji Vám hezkou první adventní neděli. Pro dnešní den jsem pro Vás vybrala polévku z vepřových kostí s kapáním a jako hlavní chod bych doporučila rovněž pokrm z vepřového masa. Tatranské kotlety se podávají s vařeným bramborem nebo bramborovou kaší. Jistě oceníte nenáročnou přípravu.

Dnešní tip pro vás – sobota 26. 11. 2022

Přeji Vám hezký víkend. Pokud rádi vaříte po asijsku, tak vyzkoušejte polévku podle jednoho z našich receptů. K této polévce můžete připravit křupavé řízky z kuřecího masa pečené v troubě. Možná ale butete chtít vyzkoušet recept našich babiček z Valašska. Podlesníky připravíte ze zelných listů a bramborákového těs­ta.

Dnešní tip pro vás – pátek 25. 11. 2022

Zeleninová polévka nikdy nezklame, dnes můžete vyzkoušet jednu z nich s přídavkem cizrny. Polévka je bez zahuštění moukou. K této polévce se budou jako hlavní chod hodit všechny nabízené pokrmy. Možná budete chtít vyzkoušet tvarohové noky, které se podávají sypané mletým mákem, moučkovým cukrem a jsou přelité rozpuštěným máslem.

Dnešní tip pro vás – čtvrtek 24. 11. 2022

Pokud máte rádi kapustičky, tak můžete připravit polévku podle dnešního receptu. A k této polévce se bude jako hlavní chod báječně hodit rajská omáčka s vařeným hovězím masem. Vhodnou přílohou je houskový knedlík nebo těstoviny.

Dnešní tip pro vás – středa 23. 11. 2022

Dnes jsem pro Vás vybrala jeden z našich receptů na krémovou žampionovou polévku zjemněnou smetanou. V nabídce je pak jedno sladké jídlo, ale pamatovala jsem i na milovníky masa a taktéž vybrala jeden z receptů na pečené kuře se zeleninou. Vhodnou přílohou budou vařené brambory.

Dnešní tip pro vás – úterý 22. 11. 2022

Máte v oblibě tvarůžky? Pokud ano, tak Vám jiste bude chutnat dnešní polévka. A k této polévce se bude jako hlavní chod báječně hodit pečený bůček s fazolemi. Podáváme ho s chlebem.