Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Tipy na každý den

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e‑mailem. Vaše Marie Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům

Dnešní tip pro vás – pondělí 23. 5. 2022

V začátku nového týdne Vám nabízím jeden z receptů na zeleninovou polévku, je bez zahuštění moukou. K této polévce se opět jako hlavní chod hodí všechny nabízené pokrmy. Využijte rovněž sezónu rebarbory a připravte z ní moučník.

Dnešní tip pro vás – neděle 22. 5. 2022

Přeji Vám hezký nedělní den. Pokud ještě nevíte, co připravíte k obědu, tak Vám opět nabízím několik pokrmů, z kterých si můžete složit své dnešní menu. Věřím, že si vyberete.

Dnešní tip pro vás – sobota 21. 5. 2022

Přeji Vám hezký víkend. Pro sobotní vaření je v nabídce fazolová polévka bez zahuštění moukou. A jako hlavní chod můžete zvolit roládky z kuřecích prsou, jsou plněné schwarzwaldskou šunkou a chřestem.

Dnešní tip pro vás – pátek 20. 5. 2022

Možná Vás zaujme recept na krémovou kedlubnovou polévku s krůtími játry, vyzkoušejte. Jako hlavní chod můžete zvolit netradiční sladké jídlo z bramborového těs­ta.

Dnešní tip pro vás – čtvrtek 19. 5. 2022

Pro dnešní den jsem pro Vás vybrala jeden z receptů na bramborovou polévku a jako hlavní chod se bude k této polévce hodit tarhoňa s kuřecím masem. Jistě oceníte rychlou přípravu v jedné pánvi.

Dnešní tip pro vás – středa 18. 5. 2022

Dnes možná dostanete chuť na krémovou polévku z brokolice a pokud máte rádi ryby, tak treska pečená na másle bude pro Vás tou správnou volbou. Vhodnou přílohou bude bramborová kaše a zeleninový salát.

Dnešní tip pro vás – úterý 17. 5. 2022

V dnešní nabídce je mrkvová polévka a jako hlavní chod můžete třeba zvolit kedlubny s kuřecími uzenými stehny. Vhodnou přílohou jsou vařené brambory.

Edice Toprecepty.cz

Kuchařky a kalendář

Do obchodu

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e‑mailem. Vaše Marie Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům