Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Ahoj, u nás dnes rizoto, uhorkový šalát. Polievka od včera a ešte upečiem makový a kakaový závin aj tvarohové buchty na zajtra.

Nadja: Naděnko, já to myslela "jako" , že to je to "vtip", jinak ta inteligence jde mimo mou osobu, takže dnes jen dojídáme včerejší jídlo, zítra budou špagety se sýrovou omáčkou a polévka asi kapustová nebo chlebová, no, uvidíme :-D, dnes u nás ráno 0 stupňů, ale uvidíme dále asi sníh ale jak říkala-psala kamarádka, asi to bude na peřinový den :-D, kromě kuchty, která něco bude muset udělat ...... :-D:-K:-K:-K

tara23: to si určitě pochutnáte. Já nikdy křepelku ani perličku neměla, ale ráda bych ochutnala. ;-)

Hezký večer všem.
Jana Pá: a co to máš za umělou inteligenci? Asi nějakou vychytávku do kuchyně (nějak jsem nezaregistrovala, o čem je řeč)?
Včera jsme měli bavorskou sekanou se sýrem (z Billy) a br.kaši. Dnes se pro velký úspěch opakuje br.kaše a k ní uzená žebra. <3 Kaše byla fakt obzvláště dobrá, asi jsme měli "C"čkové brambory, jinak si to nedovedu vysvětlit.

tara23: tak tu jsem, Věruš, taky nejedla.:-) Ale myslím, že taky asi bude dobrá. Dnes jsme byli v Lidlu a už neměli vůbec nic.

hazel: A budeš mít toho dost? To vypadá na vpád kosatek a žraloků? Všechno sportovci ....no nevím? :-O

MarcelaPa: Marcel, perličku už neměli, tak manžel koupil křepelky :-D. Jsou jak holoubata. Upeču je v sobotu. Dcera i zet jsou v práci, děti budou u druhé babičky :-Q. Budu vařit jen pro nás 2 a Vendulu, které oběd přineseme.
Křepelka mi připomíná holoubě, které mi dělala maminka. jedla jsem ho doma sama, nikdo jiný nechtěl kostičky obírat :-D.
Táta choval holuby:-K

Přeji pěkný den:-), my dnes máme obalované žampiony, vařené brambory a tatarskou omáčku.

magdalenka: dobrý nápad už je hotová česnekačka :-D, děkuji za radu :-K, jinak už asi beru sáňky a jdu sjíždět kopec, který máme za plotem, nějak nám zde chumelí, no co, i paní v tom mém věku může sáňkovat :-O:-K

Hezký den, dnes přišli na oběd mladí. Bude pečené vepřové, kedlubnové zelí a mix knedlíků ( kynuté, bramborové)<3:-K

Hezký den. Připravuji

Kupujeme v Polsku, moc nám tam chutná. Máme dnes předposlední "Hospoqvíz", tak ať je něco k zakousnutí, namažu na pečivo a do tortil. Jednu udělám pikantnější a druhé přidám křen;-). Jinak máme rajskou polévku s nudlemi.

Jana Pá: ja ak neviem akú polievku vymyslieť, tak víťazí cesnačka, cibulačka, drožďová alebo kmínová...rýchlo sú hotové, ale každému nechutia, na šťastie to nie je náš prípad.

tara23: až na to "přijdu" ;-), tak poradím, zatím mám v hlavě 0 bodů :-K jinak dnes vařím uzenou rolku, zelí nebo špenát, brambor a polévku budu ještě vymýšlet :-K

Dobré ráno, dnes budeme mať cestovinový šalát s kuracím mäsom a práve uvažujem o nejakej polievke. Zrejme uvarím hŕstkovú na dva dni.

hazel: Stáničko hezky jsi nachystaná:yes:tak si to hezky všici užijte:-K

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ janatka, před 3 hodinami

„RADY PRO ZDRAVÍ “ blooda, 27. 6. 2024 13:13

„Přání a gratulace“ Zdenka1, 23. 6. 2024 20:23

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více