Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

tak zbyteček guláše ze včerejška a jelikož už je zase před výplatou :-S, tak už jen čočkovou polévku :-p

my dojídali ten kuskus s vepřovým a jako polévku jsem uvařila polévku ze zelené petrželky. Neboť sklízím poslední zásoby auž mám plný mražák i naloženou, tak teď ji zužitkovávám přímo. Vzpomněla jsem si na starý recept. Není špatná.;-)a jelikož manžel i rodiče jsou na polévkách těžce závislí, tak díky za recepty po babičce.:-p

Marto, díky za recept, doufám, že se mi ta bábovka povede a bude co fotit:-D:-)):-))

Dnes nikdo nevaří, co se děje ??? U nás dnes http://www.toprecepty.cz/recept/3009-zapekane-bram... - ale s obměnami. Rozmarýn a hermelín nemám. Použila jsem uzenou krkavici a eidam. Snad uspěju ;-)

maris, tak jablečnou bábovku ráda vložím, ani mě nenapadlo, že tu ještě není, připadá mi celkem známá :-). Jen jsem na vyfocení zachránila poslední 3 mizerný kousky, tak to musíš napravit, až jí upečeš, ty máš krásný fotky ;-)

Jé teď koukám, že je tady teplý bramborový salát s uzenou makrelou, tak ten ne:-O, ale tentohttp://www.toprecepty.cz/recept/883-bramborovy-sal... :-))

Marto, prosím, nemohla bys přidat recept na jablečnou bábovku ? Hledala jsem ji, ale asi tady není. Mám docela dost jablek a ráda bych zkusila.Díky:-*

U nás budou http://www.toprecepty.cz/recept/1684-krupave-rizky... s teplým bramborovým salátem a asi štrůdl.:-p

tak dnes vepřový guláš s kolínkama a teď jsem z trouby vyndala jablečnou bábovku :-)

U nás dnes opět těstoviny, tentokrát se smetanovou omáčkou s žampiony a mletým masem. Už jsem lovila v seznamu, jestli tu není. Jestli ji do zítřka nenajdu, tak vložím.;-)

spagetka : věřím, že vám bude kuskus chutnat. Já jsem se k němu taky docela dlouho odhodlávala, ale už ho dělám asi dva roky a patří k naší nejoblíbenějším jídlům.:-p Většinou ho připravuji se spoustou zeleniny a kuřecím masem, ale to maso ani nemusí být. Držím palce !:yes:

já dneska vyzkouším vepřové plátky s kuskusem - tady to asi není, že ne? Hledala jsem to. Jinak ten recept mám z Apetitu. Kuskus budu dělat úplně poprvé, na popud manželova diabetologa, že prý to je pro cukráře skvělá příloha (on je kromě doktorství i skvělý kuchař), tak mi držte :yes: apokud to fakt tady nenajdu,tak ho sem dám i s fotkou.;-)

No, už jsem na to taky přišla, ale mi to jde jen přez Mozillu, přez Expoler nějak ne.Vždycky jsem to okopírovala a hned přidala a všude to fungovalo, jen tady ne.Teď už se mi ukazuje ten rámeček a HLAVNĚ!!! To OK!!! to před tím v Expoleru nebylo!:-!

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek