Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Po pár dnech konečně i vařím a cítím i chuť! - králíčí bílou polévku a pečený hřbet s uzenou debrecínkou;-):-p

Papričko, dnes 13,pátek , tak Pátková nevaří, aby neupadla do "kómatu" - z toho vaření;-(, máme včerejší jídlo - tj.jen řízek,kaše bramor.,rajský salát , no, ale polévka je dnešní houbová - brambor., mamča má filé na zelenině a ostatní jako my -" vrchní vrstva":-), myslím z domu, snažím se to kombinovat, aby to šlo všem k duhu;-)Dnes sedím na zadní části těla:-O a nakračuji pomalinku, když je takový "černý" den;-):-O:-D

Nejsi trdlo:-) a vlož recept na hrách na husto - to totiž vůbec neznám. Znám hrachovou kaši, ale děti jí nejedí. Jednou jsem dělala hrách na maďarský způsob od Tejaji. Zapomněla jsem tam dát brambory, ale i tak to bylo dobré.;-)

Ale já něco uvařím, papričko;-) Vařím tam hrách na husto a k tomu uzený bůček s chlebem. teď jsem se právě dívala, jestli tady něco podobného je a našla jsem hrachovou kaši a tak si říkám, tady přidám foto a kecám něco o tom, že to dělám stejně a nakonec zjistím, že to dělám úplně jinak!:-)):-D Takže by tam to foto asi nebylo moc vhodné. No, nejsem já trdlo?:-)):-D:-)):-?

Vařím, vařím Papričko, houbovou bramboračku, sekanou s ovesnými vločkami, opečené brambory. Původně jsem chtěla dělat takové brambory s těstovinama- mišmaš. Sekaná vyhrála.;-):-D

Tak, co? Dnes je pátek 13. a nikdo nevaří? Já mám v hlavě pěkně duto a netuším, co budu vařit ani dnes a ani o vikendu. Holky inspirujte mně, prosím. Ď.

:-8 ve 20:30 :-8

U nás dnes měli studenou kuchyni. Já byla celý den v práci (přijela jsem až ve 30:30) a doma došel plyn.:-( Nenašel se nikdo, kdo by pro něj dojel.:-D Tak byly housky s paštikou - no co, jednou za uherák se to taky nezblázní.;-)

Bibčo, napriek tomu, že tu neustále provokuješ a pokúšaš ma s tou koninou, odolala som a dnes je bezmäsitý obed http://www.toprecepty.cz/recept/3769-zelne--listy-... , ale to len preto, že tú koninu nemám doma:-p:-p:-p

Určo vyzkouším a rovnouse těším i na fotečku :-D

Tak jo Gabi dám, odpoledne je tu;-), ovšem tu vyzkoušej, to je teda fakt bomba!!!;-):-p:yes:

Bibinko, pak nám sem přihoď prosím recept na tu bábovku :-p

u nás repete Koňského guláše s knedlíkem a Bramboračku s houbama. A teď jsem strčila do trouby výbornou "Kapučínovou bábovku". Přijede si k nám návštěva pro štěňátko a ti se můžou po ní utlouct:-p;-)Dávám jim i sebou.

Dneska vařím čočkovou polévku a rizoto s kuřecím masem pro muže,pro sebe si musím vymyslet něco dietního jsem na tom jako Janka a spagetka:-?;-(:-(:-)

Helou!!! Babulky!:-D:-)) Protože jsem nepoučitelná a už je mi dobře, tak dnes to bude od Martinky http://www.toprecepty.cz/recept/3765-kureci-nudlic... a ještě vývar ze včerejška. Však kuřecí je dietní, ne?:-)):-D Tatarku vynechám!:-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Marie

Nejnovější recepty Více