Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Limitovaná mikulášská nabídka

Do obchodu

Co dnes uvařit?

U nás dnes kyselačka a kynuté jahodové knedlíky:-p;-)

Těstoviny s brokolicí, šunkou a smetanou a včera selská omeleta ;-)

Hezký den všem.:-) U nás dnes pečená kuřecí stehna s bramborem a okurkový salát.:-p

Ahoj všem.My jsme dnes měli rané zelí,vepřové pečené maso a pečené bochánky.Včera jsme vařili brambory,smažily se rybí prsty a k tomu byl hlávkový salát.Upekla jsem bábovku z perníkového těsta:-K

Hezký nedělní den :-K, včera jsme se vrátili z dovolené a tak už musím zase po týdenní pauze opět něco uvařit. Po dlouhém vybírání receptů z mletého masa, jsem nakonec vybrala http://www.toprecepty.cz/recept/341-mlete-rizky/ s bramborem ;-).

Asi dneska nenadchnu vás, budu míti podmáslí MÁZ k němu brambor šťouchaný a škvarkami maštěný.

kamila29:jééé:-D to bude u nás..ale až zítra;-) už se na to těším:-p:yes: myslím ty nugetky;-)

Dnes u nás kulajda a rybí nugetky v pivním těstíčku z těchto stránek od Mardosy. Zítra ražniči z vepřového prokládané žampiony obalenými ve slanině a okurkový salát.

Dneska ČESKÁ tradice.,co jí město, ba i vesnice. Řízky dělaj mladí staří z různých mas se jim daří. Víděňské, či Holanské , nebo jenom z krkovice, u nás letí z BŮČKU více.

Hezký den všem:-). Pozdě, ale přece:-). Tak já dnes dělala http://www.toprecepty.cz/recept/21501-kureci-prsic...:-p A k večeru udělám dceři do práce na její brzské narozeniny..http://www.toprecepty.cz/recept/12485-eskymo/. Zdají se mi jednoduché a sama si to vybrala.Tak ať mají číšníci a číšníce co mlsat;-)

V neděli budou Klatovští rarášci s bramborovu kaší.

Krásný víkend všem.

Dobré odpoledne přeju! :-) Dneska jsem upekla vepřový plecko, a k tomu čerstvé ranné zelí a brambory. Dneska bez polívky.. Je horko, tak se bez polívek v létě dokážeme obejít :-)

Vaclav Fronek: jo tak to bych si taky dala.:-pdívčí sen asi v neděli udělám;-):yes::yes:

Dívčí sen dnes přilít k nám, španěla si udělám. Hovězinu doma máme a do ní si zamotáme. Kousek špeku, mrkvičku, okurčičku, cibuličku, taky kousek salámu a vajíčka kousek taky pěkně položit vše na hořčice mraky. Zavineme, na cibulce osmahneme. Potom jenom podlijeme, dokud měkké nebudeme. Masox taky dáváme, solí s pepřem sypáme. Pak už jenom zahustíme, knedlík , rejži k ptáčkům jíme.

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ janatka, před 5 hodinami

„Poděkování“ MlsnaVeverka, před 6 hodinami

„Přání a gratulace“ Julia Oskerova, před 9 hodinami

Marie