Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hezký den:-Kpolévka ještě včerejší nudličková a vaječná omeleta se šunkou a hráškem s bramborami a jak jinak kysané zelí:-Dvnučce chutnalo a to je hlavní<3

Nadja: Děkuji, vždyť chodím pro hóóódně inspirací sem. :-K

tara23: U nás se právě zase hodně peče chleba. Ten z obchodu co nám tu nabízí je za dva dny kyselejší a už je i na pohled takový divný.:-O Tak mám na to čas a snažím se péct hlavně kváskové. Rohlíky také peču, ale né tak často. :-)

tara23: zelňáky...rozumiem ti, delikatesa. Tento týždeň idem piecť druhýkrát. Miznú teplé aj studené.:-8

Jana Pá : Janka, už si sa nejako dlho nepridala s príspevkom. Varíš? Si v poriadku? Všetko dobré želám:-K.

Dneska máme nákupovací den, ale když večer manžel začal plánovat kam všude musí jít, vzdala jsem to. Nemusím být všude :-D. A navíc prší.
Už 2x volal, jak ten Lídl je strašný, nic jim nesouhlasí a že už do něj nikdy nepůjde:-Q. Tak jsem ho politovala ;-), Tohle říká každý týden a zatím jsou to jen výhrůžky ;-)
Dneska nevařím, od včera zbyly fleky. Ale ty včerejší zelnáky se snědly všechny na posezení a mám prý je zase brzo upéct:-K<3.
S Matesem byla na víkend domluva snadná, vše mi odkýval, jen ještě poprosil o křidélka:-K:-Q. Ví jak na mě, prý je umím líp než táta :-Q

janatka: janatka: Ivet krásné rohlíčky i chlebík. Chleba jsem dřív pekla často, ale ted nám stačí koupená čtvrtka na týden, tak už nepeču.<3:-K.
Housky by si manžel dal, ale ty mi zase nebaví motat:-Q, tak jsou jednou za čas:-D

Dobré ráno, u nás bude brokolicová krémová polievka, zemiaky s mäsom pečené spolu v pekáči. Pliecko aj zemiaky na kocky, koreniny, cibuľa, cesnak, k tomu šalát z kvasenej kapusty, mrkvy a cibule. Natlačili sme do suda 35 kg kapusty, u nás sa míňa rýchlo, je zdravá a máme ju radi.

Nadja: máš pravdu, Nadi, je to skoro všude stejné. :-D

janatka: :-O máš krásný chlebík a přímo výstavní rohlíky - jsi moc šikovná.

Julia Oskerova: Děkuji

Simona Skolakova: děkuji

MarcelaPa: Marci máme zelí každý den v jakékoliv podobě,ale měla jsem otevřenou sklínku s houbami,tak jsem jemu udělala změnu;-);-),ale jinak neprotestuje,už mám jen třetinu v kyblíku,rychle ubývá,ale je výborné:yes:

MarcelaPa: stejné je to asi skoro všude, i u nás. Já nechám rozmrazit nějaké maso, nebo máme čerstvě koupené, mám také oškrábané brambory a Petr řekne, že si raději udělá vajíčka. Já naštěstí nepřipravuji jídelníček dopředu, takže nemusím nic překopávat, jen to, co mám již připraveno, nechám na druhý den. ;-)

Dobrý večer :-), dnes jsme k obědu měli kapustovou polévku a cibulový koláč se žampiony a zakysanou smetanou.

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 10 hodinami

„RADY PRO ZDRAVÍ “ blooda, 27. 6. 2024 13:13

„Přání a gratulace“ Zdenka1, 23. 6. 2024 20:23

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více