Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání receptů - dotaz pro adminy

Je změna ve vyhledáváni receptů, to se mi líbí.:yes:

Mama-mia:
snad mohu prozradit :-) že je vylepšené vyhledávání těsně před spuštěním ;-)

Vyhledávání na tomto webu je na dnešní poměry opravdu tristní, což je velká škoda. Rovněž návrat z detailů receptů do předchozí kategorie nefunguje. Tady by měl IT pracovník hodně zabrat. :-)

hosta: Jitko, děkuji, ale zkoušela jsem také "čočkové karbanátky" - když dám do vyhledávače jen toto, nalezne mi 10 rcp, z toho čočkové jsou jen 4. Když to zadám podle Tvé rady (podle surovin "čočka"), jsou tam uvedeny 2 podkategorie - bezmasé a luštěniny - pak musím postupně zadat obě podkategorie, v jedné jsou 3 a v druhé 1 rcp.

Nadja: při takovémto vyhledávání určuješ volbou kategorie, že jde o pomazánku. Takže když zadáš jen "čočková" a pak si vyjedeš kategorii "pomazánky", objeví se ti tam těch uvedených 7. Uvedením kategorie jídla přímo do názvu pokrmu asi vyhledávač totálně zblbneš:-D;-)
https://www.toprecepty.cz/vyhledavani.php?hledam=%...
a pro širší výběr zkus zadat podle surovin "+čočka" a opět v pomazánkách máš těch druhů 14
https://www.toprecepty.cz/vyhledavani.php?kategori...
- to je přesnější, protože ne vždy je v názvu čočková
Ale je fakt, že podrobnějším zkoumáním - porovnáváním - názvu jídla a obsažené suroviny (čočky) v obou těchto seznamech pár nepochopitelných věcí vidím taky;-)

Hezký den, mám další připomínku: do vyhledávače jsem zadala "čočková pomazánka" - "nalezeno 24 receptů", ale je tam bůčková, pórková, vločková a další, čočkových je pouze 7 !!! Nemyslím si, že bych zadala něco špatně.

arabam: Tomáši, děkuji. :-K

tejaja: Terezko, do vlastní poznámky si dávám hlavně přepočty množství surovin - jednotlivé ingredience mám na samostatných řádcích. ;-)

Enter při psaní poznámky se použije na odřádkování, to se myslím může hodit. :-) Řádkování jsem upravil, aby tam ty mezery nebyly.

Na vyhledávání se budu muset podívat, díky za připomínky a hlavně detailní popis.

Nadja: Naďka, a prečo dávaš pri písaní poznámky enter? Dopíšeš poznámku a klikneš na tlačidlo Uložit. Nijaký enter nepotrebuješ. Teraz som odskúšala písanie poznámky k receptu, funguje to korektne.;-)

Ještě mám jeden problém - když u nějakého receptu píšu vlastní poznámku, pak dám ENTER a píšu dál, tak se mezi řádky, kde byl ENTER udělá mezera, jako bych vynechala řádek a nedá se to odstranit. Poznámka je potom nepřehledná a zbytečně zabere spoustu místa.
Jak to můžu odstranit kromě toho, že nebudu používat ENTER? Děkuji.

Také souhlasím, je to někdy hodně velký problém.

magdalenka: souhlasím, podle mne vyhledávání v době před "úpravami" webu, tj. před r.2015, bylo podstatně jednodušší a lepší. Uvítala bych jeho navrácení. ;-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ magdalenka, před 16 minutami

„Stevie sladká“ .toki., před 20 hodinami

„Přání a gratulace“ janatka, 31. 3. 2023 21:22

Naše chalupářská
kuchařka

Nově v prodeji!

Koupit

Marie