Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Tak já nevím co je s vámi, NEVAŘÍTE MILÉ DÁMY ?????? Asi moc nevaříte, nebo v hospodách jíte ????
Jahůdky nám dozrávají, v záhoně se červenají. To je výzva pro mou paní aby došlo na sbírání. Pak se u nás hodně mlsá , sladkostí je plná pusa. Se šlehačkou, jenom tak , s cukrem nebo zmrzlá dřeň , teď i v zimě chutná všem.
Dneska knedle uděláme s tvarohem, cukrem a máslíčkem si dáme.

Co je psáno, to je dáno , DNESKA bůček pečem, aby to všem bylo známo. Pořádnej kus to se ví, ať se žlučník projeví. Příležitost mu dnes dáme , sádlem trochu počechráme. Ale aby nenaříkal nám, pivko na pomoc mu dám. Po pivku se lépe tráví , to říkají i mí známí. Tak to taky zkusíme a jistě uvidíme. Když to nepůjde , tak vím, vezmu si já "ORANZÍN".

Ahoj všem :-Kmy jsme dnes měli pečené kuře,rýži a k tomu malé mrkvičky,co jsme přetrhali na záhonu a uvařila jsem je na páře.k tomu hlávkový salát.Včera byla zelnačka s klobáskou a k tomu pečivo.:-K

Dobrý den a dobrou chuť přeji k nedělnímu obídku;-)
U mne dnes pórková polévka a medajlonky na houbách s rýží:-p:-K

Včera jsem se naprudil co jsem mohl to zkazil. Všechno ale vykecám na POKECU já dnes vám. Dneska plněné knedlíky s uzeným vaříme a se zelím je sníme. Využijem dneska ochlazení, to je lepší i trávení.

Dnes bude uvařený Kadlík... Páč ten trouba sedá za chvilku na kolo, a v tom pařáku, co tu teď panuje, jede 70 kilometrů za kámoškou... A musím to stihnout do 16,20 hodin, kdy mě bude vyhlížet na nádraží... A já mezitím u ní doma uvařím kafe...;-):-D

Hezkou neděli všem:-). U nás dnes http://www.toprecepty.cz/recept/21417-kynute-ovocn.... Uvidíme, zda je to nejlepší recept na knedlíky;-)

Hezký sobotní den. Tak já dnes vařím kančí na divoko s jemným domácím knedlíkem od Mirči.

Hezký den všem!!:-8:-K U nás dnes http://www.toprecepty.cz/recept/16062-veprove-vype..., ale bez hub a k tomu hrnkový knedlík.:-p

Koupili jsme mletou masu, na HAMBURGRY pro tu naší chasu. Ráno ale když jsem vstal. nápad jsem včil já dostal. Uděláme špízy naplněné špíčkem uzeným, na plechu a v troubě smaženým. Zčásti je to recept E-kuchárky.net , můžete se mrknout třeba hnet. Ale špíček vložený, to je můj nápad co mám někdy vrozený.

Hezký páteční den :-), včera jsme na oběd měli přírodní kuřecí plátky s kořením na kuřecí steaky s červeným pepřem, krokety a dušenou zeleninu na másle a dneska jsme si dali špagety s omáčkou Salsa Napoleota. A od zítřka týden nebudu vařit :-*, protože jedeme na dovolenou do Německa :-);-).

Dobrý den,u mne dnes na oběd vepřové v mladém zelí ve vlastní šťávě/dělané v papiňáku/ s bramborem:-p;-)původně jsem chtěla dělat v kapustě,ale tu neměli a tak jsem to udělala v zelí.Moc jsem si toto jídlo oblíbila je to vlastě recept JanyR,je to rachlé a dobré;-):-K

Je to vpravdě dneska milé, natrháme kopr čile. Zjara jsme ho nasadili, dnes jdem na něj, už za chvíli. Voní krásně kopr náš, když je vlastní, však to znáš. Část ho dobře vaříme a částí ho dochutíme . Bez vaření jen nasekat a do hotové jen ho nandat. Vůně ta se line hbitě , po celém je u nás v bytě.

Dneska budou smažený řízky z krkovičky a k tomu brambory a hlávkový salát :-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek