Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání receptů - dotaz pro adminy

Nadja: Naďka, a prečo dávaš pri písaní poznámky enter? Dopíšeš poznámku a klikneš na tlačidlo Uložit. Nijaký enter nepotrebuješ. Teraz som odskúšala písanie poznámky k receptu, funguje to korektne.;-)

Ještě mám jeden problém - když u nějakého receptu píšu vlastní poznámku, pak dám ENTER a píšu dál, tak se mezi řádky, kde byl ENTER udělá mezera, jako bych vynechala řádek a nedá se to odstranit. Poznámka je potom nepřehledná a zbytečně zabere spoustu místa.
Jak to můžu odstranit kromě toho, že nebudu používat ENTER? Děkuji.

Také souhlasím, je to někdy hodně velký problém.

magdalenka: souhlasím, podle mne vyhledávání v době před "úpravami" webu, tj. před r.2015, bylo podstatně jednodušší a lepší. Uvítala bych jeho navrácení. ;-)

Ja by som celkovo uvítala, keby niekde bol zverejnený jasný a zreteľný návod na používanie vyhľadávača. Stále s tým bojujem a myslím, že nie som sama. Myslím hore, ako sú kolonky Katalog receptov, Najlepšie recepty, Náhodný recept, Tip dňa atď. Ďakujem za reakciu.

Při vyhledávání receptů obvykle zadávám základ slova. Nedávno jsem potřebovala najít recept od Andrejky na uzení v hrnci na sporáku; pamatovala jsem si, že se snad jednalo o nějakou rybu, a také krůtí a kachní prsa.
;-) Do vyhledávače jsem zadala "uzen", ale to, co jsem hledala, se neobjevilo. Zkoušela jsem to i jinými způsoby (zadat např. uzení v hrnci), ale také nic. Pomohla mi až Andrejka, která mi obratem poslala link - za což jí ještě jednou moc děkuji. :-K:-*
Kdybych ale neznala autora receptu, rcp bych vůbec nenašla !!! :-//:-((
<3 Jednalo se o "Zauzený losos s brokolicovou omáčkou", "Vyuzená kachní prsa s ananasovou salsou", "V pánvi vyuzená krůtí prsa s křenovou remuládou", "Losos vyuzený v krabici s medovou omáčkou".

Byla jsem zvědavá, co musím do vyhledávače zadat, abych rcp našla - zkusila jsem "ZAUZ" - a nic, "ZAUZEN" - také nic; teprve při zadání celého slova "ZAUZENÝ" se recept objevil, ale pochopitelně tam už nebylo "ZAUZENÁ", ani "ZAUZENÉ".
Podobné je to i s recepty "VYUZENÝ / Á / É" - tam se pro změnu vždy objevují stejné recepty.

:-? Můžete s tím, prosím, něco udělat, aby stačilo při vyhledávání opravdu jen zadat základ slova "UZEN" :-?

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ hazel, před 11 hodinami

„RADY PRO ZDRAVÍ “ blooda, 27. 6. 2024 13:13

„Přání a gratulace“ Zdenka1, 23. 6. 2024 20:23

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více