Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání receptů - dotaz pro adminy

Ja by som celkovo uvítala, keby niekde bol zverejnený jasný a zreteľný návod na používanie vyhľadávača. Stále s tým bojujem a myslím, že nie som sama. Myslím hore, ako sú kolonky Katalog receptov, Najlepšie recepty, Náhodný recept, Tip dňa atď. Ďakujem za reakciu.

Při vyhledávání receptů obvykle zadávám základ slova. Nedávno jsem potřebovala najít recept od Andrejky na uzení v hrnci na sporáku; pamatovala jsem si, že se snad jednalo o nějakou rybu, a také krůtí a kachní prsa.
;-) Do vyhledávače jsem zadala "uzen", ale to, co jsem hledala, se neobjevilo. Zkoušela jsem to i jinými způsoby (zadat např. uzení v hrnci), ale také nic. Pomohla mi až Andrejka, která mi obratem poslala link - za což jí ještě jednou moc děkuji. :-K:-*
Kdybych ale neznala autora receptu, rcp bych vůbec nenašla !!! :-//:-((
<3 Jednalo se o "Zauzený losos s brokolicovou omáčkou", "Vyuzená kachní prsa s ananasovou salsou", "V pánvi vyuzená krůtí prsa s křenovou remuládou", "Losos vyuzený v krabici s medovou omáčkou".

Byla jsem zvědavá, co musím do vyhledávače zadat, abych rcp našla - zkusila jsem "ZAUZ" - a nic, "ZAUZEN" - také nic; teprve při zadání celého slova "ZAUZENÝ" se recept objevil, ale pochopitelně tam už nebylo "ZAUZENÁ", ani "ZAUZENÉ".
Podobné je to i s recepty "VYUZENÝ / Á / É" - tam se pro změnu vždy objevují stejné recepty.

:-? Můžete s tím, prosím, něco udělat, aby stačilo při vyhledávání opravdu jen zadat základ slova "UZEN" :-?

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 2 hodinami

„Přání a gratulace“ Simona Skolakova, 18. 3. 2023 13:52

„Telecí líčka“ neronet, 25. 2. 2023 17:22

Naše chalupářská
kuchařka

Nově v prodeji!

Koupit

Marie