Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nový design

Simona Skolakova: no to fakt nevím:-(

maris: Majko,tak to chápu,já teda tak malé fotky fákt nemám:-Okde může být zakopaný pes:-(

www.toprecepty.cz: já už mlčím:-D, jen ještě přidávám ukázku z alba, jak to vypadá tam. Vím, že alba jsou tady jen okrajová záležitost, ale i tak....:-)

www.toprecepty.cz: já můžu říci,že mám všechny fotky hezky velké jak u receptů,tak i ve fotoalbech,tak jak tady děvčata ukazují,že mají fotky malé a to opravdu mají,tak já tento problém nemám.

mika59: Okno, ve kterém se po rozkliknutí fotka objeví je přizpůsobeno výšce monitoru tak, aby nad ním i pod ním zbyla malá mezera a okno tak vyplnilo skoro celou obrazovku na výšku. Šířka se dopočítá. Pokud je fotka n výšku, pak je fotka malá, protože když jsme ji ořízli na fotku na šířku, tak se to autorům nelíbilo. Bylo by super, kdyby sem někdo napsal, jak by si to přál, protože pořád čtu, jak to být nemá :-)

maris: Maruško všimla jsem si, že všechny fotky taky nemám velké. Některé jsou přes celý monitor a jiné o dost menš;-)í.

www.toprecepty.cz: já vím, že už jsem s tím asi protivná / už i sama sobě:-D /, ale jsem přesvědčená, že ty fotky jsem měla dřív větší. Ale díky aspoň za to, jak jsou teď. Já si moc ráda fotky prohlížím a i v albech byly po rozkliknutí větší. Monitor mám léta stejný:-)

Je to stejné, už to neřeším - jsem na jiných stránkách receptů, ale děvčata, co psaly mají asi pořád stejný problém, tisk receptu je - "ňuňa malá" :no:
díky za zprávu :yes:

maris: Pokud bychom okno ještě zvětšili, tak by se nevešlo na Váš monitor, muselo by se scrollovat, hledat zavírací křížek atd. Jak jsem psal, je to udělané tak, aby okno bylo co největší na daný monitor.

Jana Pá: Tisk řešíme, o víkendu jsme písmo v tisku zvětšili, je to stále málo?

spagetka: Jak funguje pravý sloupec jsem podrobně vysvětlil. Navíc nejde o podobné recepty, jde o další inspiraci. Pokud někdo ručně přidá podobné recepty k roládě, budou vždy na prvním místě jeho ručně navržené podobné recepty. Pokud by to určovali jen lidé, bude pravý sloupec u většiny receptů prázdný. Nevidím jiné řešení, než dát přednost tomu, co navrhnou lidé a doplnit to tím, co navrhne PC, který se může někdy plést.

Tisk receptu asi nikoho nezajímá - ale už jsme 3 děvčata, kterým to vadí, určitě máte hodně práce, ale - kdyby to šlo, tak budeme rády - my holky, které tisknou a mají problém to přečíst, já teď vytiskla cibulové kroužky a je to "mini":no:

maris: Rozhodně byly. Mi celkem myslím funguje všechno. Dokonce mne ani nenapadlo, že ty fotky jsou nějak moc malé, než jsem klikla na to F5. Takže tu hlavní fotku vidím malou, ale každou další velikánskou. :-8

spagetka: Podobné recepty mi osobně vůbec nechybí. Aspoň se vyhneme větám typu " takových receptů je tady plno, nejdřív se podívej, než něco přidáš" a pod. Takže za mne je to tak vyhovující..

Jana Remkova: já fakt už nevím, rozhodně dřív byly - už i na nových Topkách větší. :-(

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 7 hodinami

„Přání a gratulace“ Severinka, 15. 1. 2022 11:17

„Domácí pekárna“ 123Rony321, 8. 1. 2022 18:11

Edice Toprecepty.cz

Kuchařky a kalendář

Naše kuchařka

Do obchodu

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům