Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

no ja som tak nesmierne zanevrela na explorer, ze ho uz nemam ani na ploche, ani nikde, ale zase mozilla ma vypiekla, pri youtube, skratka tam mi bez preinstalovania nefungoval, a preinstalovanie je tak nudneeee, takze na youtube zas pouzivam operu....no ale sme uzasne odbehli od temy:-8

hu, díky - povedlo se!:-))

Registraci néééé, jenom přihlášení !!!

Já jsem se musela v mozille přihlásit znovu, ale když ji teď vypnu a znovu zapnu, tak mně už poznává.;-)

špagetka

29. 12. 2008 15:29

teď jsem to přepla a vidím, že registraci musím udělat znovu - doufám, že mi to neřekne, že to je obsazené.Ale zas jsem o něco chytřejší, tohle bude zřejmě všude. Nevadí ;-)

jo Papričko nemusím nic odhlašovat, přihlašovat - jen přepnu a normálně jedu, je to tak?

já mám taky mozillu na ploše a jedu přes explorer, je to spíš pohodlnost, protože víc lidí říká, že mozila je lepší. Takže ji zapnu ;-)

U nás dnes http://www.toprecepty.cz/recept/3374-zapecene-bram....
Jani moc děkuji. Ode dneška jedu internet přes Mozillu a je to mnohem lepší než explorer. Měla jsem mozillu na ploše, ale nevěděla jsem na co ten program je a bála jsem se ho pustit, abych něco nepodělala. :-8

A jinak do debaty ohledně PC, programů a prohlížečů nic nepíšu, tomu teda vůbec nerozumím :-8 Já žádné problémy neměla.

Amiro :-D:-D:-D Po včerejší debatě jsem dostala taky chuť na palačinky, ty klasické :-D a rodina odsouhlasila. Byly s tvarohem, zapečené a zalité mlékem s vajíčkem a cukrem.K tomu horká čokoláda :-)) Já hlavně dopřávám synovi, aby přibral, je jak nitěnka ;-)

Ladi, s tím okénkem, nechci být chytrá, ale mi to taky ze začátku nějak nešlo. Bývala jsem na Expolleru a syn mi poradil pracovat v Mozille. Ten program je fakt lepší, nepobírá tolik virů, je rychlejší a ten problém s URL mi zmizel úplně. Teď tady vkládám bez problémů jakýkoliv recept.

Tak u nás to dnes bylyhttp://www.toprecepty.cz/recept/3373-bajecna-hnizd... a ještě čabraka od žížaly.

Tak dnes budou palačinky, klasicky mléko, mouka, vejce :-D

Maris a špagetko, já to měla stejně, taky jsem si myslela, že mám chybu v programu :-)

spagetka : tak to máme stejně, já to taky nejdřív musím odsouhlasit a znovu kliknout na URL, proto jsem Ti nepsala, jak na to, protože jsem si myslela, že to je jen můj problém že mám něco špatně nastavené;-):-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek