Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Dnes bude www.toprecepty.cz/recept/2405-cockova--polevka-s-parkem/ od Tejaja, vypadá krásně a určitě je výborná no - a potom ještě nevím:-(

Je už to právě nahlášeno, tak se to už nezobrazuje, takže vydrž ;-)

Díky Maruš.... já tam u svého příspěvku právě to "nahlásit" nevidím a tak to teď vypadá fakt blbě...díky,díky,díky! Moc se tady ještě neorientuju,ale to se vstřebá!;-):-))

Jani vítám Tě tady, je fajn, že ses přidala ;-) U vloženého příspěvku je vždy nahoře slůvko - nahlásit - tak se nahlásí a příspěvky jsou pak vymazány. Pokud tam už to slůvko není, tak už je nahlášeno ;-) Používá se to pak taky při nevhodných a urážejících komentářích ;-) A ať se Ti tady líbí! :-)

sice to sem nepatří,ale prosím o radu...jsem tady nová:-O:-O dá se vymazat komentář pod receptem, který jsem psala já? Mi tam totiž někdo našel hrubku...napsal to jako komentář...já reagovala..a teď vypadám jak ehm ehm:no:

Nebo se ti rámeček vůbec nezobrazí? :-O

Jani, do té linky zkopíruj abresu webových stránek, kterou tady chceš vložit a klikni na OK. Pak se ti objeví v rámečku, co se píšou příspěvky, ale nic už z toho co ti tam naskočí nemaž a neupravuj.;-)

Terezko,díky,ale otevřela se mi ta tabulka až na potřetí,jinak vyjede taková modrá linka a takový zvuk,jako žbluňknutí a nic se neděje.Tak abych pravdu řekla,to jsem vůbec nevěděla a už jsem to tady tak vkládala,jak to dělám klasicky a fungovalo to!

Janka, pod oknom na príspevok máš šmajlíkov, celkom vľavo je štvorček s URL. Klikni naň, otvorí sa ti hore okno na URL adresu. Tam vlž skopírovanú adresu.:-D

Terezko,skopírovala z vrchu,tu ikonu jsem sivšimla až teď a nevím,jak se to stím má dělat:-(

Janka, ako si pridávala URL, cez ikonku pri šmajlíkoch alebo si len skopírovala a vložila?

Ale teď jsem z toho taky jelen:-OProč na odkaz od Hely se dá kliknout a na ten můj ne?To je nějaké divné,ne?:-(

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek