Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nový design

Anna Kocikova: neni treba se "lepsit" <3 ale klidne se ozvi, az zase budes neco hledat ;-) rada pomuzu.

cathleen: Ano,mám,děkujiJe to můj první přidaný recept v novém-Byla jsem tak rozklepaná,že jsem si toho nevšimla a nevěděla,jak to opravit.Děkuji za opravení a upozornění.Polepším se.

Anna Kocikova: nemas pod svym nickem - u receptu - tlacitko Upravit recept?

Geryyy: mam s tim ten samy problem a docela me to vraceni se na recept vadi.

Hezký večer.
Přidala jsem recept a udělala jsem chybu,která z mé strany nelze opravit.Musím obtěžovat moderátorky aby mi odstranily jedno stupidní písmenko.Chybí mi zde funkce-opravit recept.

Zdravím, proč u receptů po kliknutí na foto se rozjede ftoka na celou stránku...? Proč nejde jen v náhledu u receptu proklikat fotky tak jak tomu bylo dříve? Teď když klikneme na foto tak se rozjede ve velkém okně a pak při dávání tlačítka zpět to hrozně blbne.. Toto tedy bylo předtím lepší :-(

Anna Kocikova: Drahuško vystihla jsi t dobře i já to tak pojímám,už jsme na topkách nějaký ten roček,zažily jsme různé přemněny,ale to nás nezlomilo naopak nás to ztlemilo,díky topkám jsme se poznali a dodnes jsme kamarádi,to na žádném webu nikdy nebylo,pro mne jsou sttále topky TOP díky nim mám za těch 10let přátelé to je přeci úžasné a jsou z celého světa,to bych si nikdy ani nepomyslela,prostě a jasně Topky jsou moje srdíčková záležitost!!I když se proměnilly.ale doba si to žádá a já to respektuji!!Díky,že Topky žijou!!:-K:-K:-K

Všechny vás zdravím:-8
Delší dobu jsem zde nebyla a tak se teď postupně rozkoukávám,rozklikávám a zkouším na co příjdu sama a nač se budu muset zeptat.Chce to trpělivost a hlavně čas.Na příchod miminka se také čeká,nepříjde na svět hned:-)
Bývalá verze se mi líbila víc.Hlavně úvodní strana byla pro mě hodně lákavá a přehlednější na vyhledávání.
Tady se mi líbí přidané podkategorie,např.u sýrů jsou nakládané,smažené,dipy atd.a jako bonus přidaný článek nebo rada,co a jak použít.
Také je fajn možnost zadání ceny za suroviny,to určitě ocení při sestavování jídelníčku i kuchaříčci,kteří teprve začínají.
Je tady určitě spoustu nových a dobrých věcí,ale jak píšu,teprve se rozkoukávám.Nemám ráda novoty,ale trika nebo boty také nemáme jen jedny a na celý život.A nové boty také ze začátku trochu tlačí než se rozchodí:-)
Přeji pohodu a trpělivost na obou stranách a moderátorky prosím o shovívavost,protože dotazů a návrhů jim určitě ještě bude chodit hodně:-K
Mějte hezké dny:-8

hospodyne: Rezignovala jsem!;-( Ještě aspoň jdou přidávat fotky k receptům rychleji, předtím jsem čekala 6 minut, než se nasytil fackabook, a jiné stránky, až pak to bylo na topkách!

hospodyne: Souhlasím, je to jen o zvyku a trpělivosti. Kdo chce, zvykne si ..;-)

:-KVeronika.Hrozna: neboj, však si dílem zvykneme a dílem se naučíme, co je nám nabízeno. Dnes jsem hledala uzené maso bez uzení a mohla jsem se zvencnout. Ne a ne najít. Věděla jsem, že to nebylo úplně dávno a uveřejnila to jedna z mých preferovaných kuchařek, jenže která?? Pak jsem si všimla, že mám zadání doporučené, to mě napadlo, že to moc lidí asi nezkoušelo, no a jak jsem překlikla na podle doby zadání, měla jsem to hned. Je legrační, že moje téměř devadesátiletá matka se v novém designu orientuje lépe než já:-D:-D:-D No, však u PC sedí skoro celé dopoledne:-D Jen si stěžuje na "gramlavé prsty".

Veronika.Hrozna: Veu, tím asi myslš seznam v Mé aktivitě. Ale - najeďna srdíčko vedle zvonečku nahoře, tam klikni Zobrazi více - v pravém rohu, jak ukazuje šipka na mém přiloženém fotu ;-)

cathleen: Moc se mi nezamlová seznam oblíbených receptů, fotky jsou tak malinké, že recepty nelze vůbec identifikovat podle fotky a je poměrně zdlouhavé, číst všechny názvy! Ty fotky v předešlé verzi byly perfektní velikosti!

maris: ano, to o smazání titulního fota víme déle, řeší se to. ;-)

cathleen: Ivo, děkuju, já jsem se teď ještě na to znovu dívala a zjistila jsem, že nejde smazat fotka, která je jako hlavní. V tom byl ten problém. Nevím, jestli to tak má být, ale už vím, proč mi to nešlo:-8

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 7 hodinami

„Přání a gratulace“ Severinka, 15. 1. 2022 11:17

„Domácí pekárna“ 123Rony321, 8. 1. 2022 18:11

Edice Toprecepty.cz

Kuchařky a kalendář

Naše kuchařka

Do obchodu

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům