Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Komentáře uživatele ZdenickaKoucka

Je to fakt výborný, dětem bych to mohla dělat každý den, jsou po špenátu jak jatý :-D:-D ale jen po protlaku.. ty lístečky prý nechtějí.. :-D:-D:-D:-D

Dneska jsem si udělala mochitko a je to luxusnííííí :yes::yes::yes::yes::yes::yes:
osvěžující a mooooc dobrý... i mamča si pochutnala :-D:-D:-D

alena.kyp: Tak jsem ráda že chutná, ještě jsem vychytala...:-)):-)) a přidávám do něj 1 malou lžičku octa..:yes:

Jitka: Jitu...asi záleží na mouce.. já používám Havlíčkobrodskou mouku... ;-);-) a ještě tam teď dávám malou lžičku octa a je to luxusníííí :yes::yes::yes:

Anna Kocikova: jej.. vždyť na tom nic není.. nejdůležitější je receptík.. :-) všechno se tam dá.. a peče se.. :-)):-)):-))

Bibinka: Děkuji Bibinko, už několikrát jsem dělala z topreceptů něco doma.. tak jsem se chtěla také podělit se svýma receptíkama ;-). A právě když jsem hledala chleba, abych nemusela kupovat tak jsem zkoušela, zkoušela.... až se podařil. je chuťově jak kupovanej ale tak o půlku levnější :yes:

Fotečku vložím, právě ho mám v pekárně.. ;-)

zizala: program sprint... zapoměla jsem ho napsat..:-8
Jdu to napravit děkuji za upozornění :-):-):-)

Naposledy jste si prohlédli