Litinové nádobí, jaké? Názory, diskuze.

Seřadit dle: Nejnovějšího Nejstaršího

Řadit: od nejnovějšího   od nejstaršího  

1 2 3 4 5 6

 • Míša Dobrá Míša Dobrá(neregistrovaný)

  Vážení, osobně doporučuji navštívit ebovky hspu i-domaci potreby. Mají tam samé kvalitní věci za přijatelné ceny. Osobně jsem tam nakoupila a jsem spokojena :)

  Odpovědět

 • Tereza Tereza(neregistrovaná)

  Pokud sháníte opravdu kvalitní litinové hrnce na vaření, tak Vám doporučuji od [url=http://kvalitni-hrnce.cz/]SKEPPSHULT [/url] Vařím s nimi čtvrtým rokem a jsou stále jako nové. Vaření v nich si nemohu vynachválit. Kvalit se opravdu pozná. Tito hrnce jsou opravdu z pravé švédské litiny. Jiné značce, než SKEPPSHULT nevěřím.

  Odpovědět

 • Josef Josef(neregistrovaný)

  Lizabeth: On je ten Kolimax snad litinové nádobí, že to sem pořád cpete???

  K Pavlovi na předchozí stránce: nemohu s Vámi souhlasit. Smalt je umělá vrstva, může se odprýsknout, pouští barviva, prostě je lepší dělat přímo na litině. A ohledně té kvality/nekvality: dle Vás by potom neměla existovat „švédská ocel“, ne? Vždyť ocel se vyrábí stejnými technologickými postupy ze stejných surovin, takže dle Vás je úplně jedno, kde je vyrobena, kvalita musí být stejná jak z Činy, Švédska nebo z USA, ne? Proč je tedy švédská ocel nejkvalitnější na světě, co? ;-)

  A to samé je s litinou. A nebude to jen v technologickém postupu, ale i hlavně ve výchozích surovinách: železný šrot („určitě“ ho někdo přebírá, že?) versus kvalitní severská železná ruda.

  Ano, máte pravdu, že u Le Creuset a Staub je kvalita litiny jedno, protože ji „chrání“ vrstva smaltu. Ale věděl jste, že jsou to také čínské výrobky? :-)

  Odpovědět

 • Katuška: Lizabeth: Prosím, doporučili ste hrnce, ale stačilo. Toto už zaváňa reklamou. Ak v tom budete pokračovať, vaše komentáre budú zmazané. Ďakujem.

  Odpovědět

 • Terka Terka(neregistrovaná)

  Lizabeth: A můžou se kolimaxový hrnce používat i na indukci? :-8

  Odpovědět

 • Lizabeth Lizabeth(neregistrovaný)

  Katuška: jj kup si je! Na KOLIMAXECH se ti bude strašně dobře vařit, uvidíš! Já jsem teda maximálně spokojená a je to úplně blaho! <3

  Odpovědět

 • Katuška Katuška(neregistrovaná)

  Lizabeth: Tak to máš hodně luxusní sadu! :-p Závidím. Já mám zatím obyčejné hrnce, ale chci je právě všechny vyměnit a tak pokukuju po KOLIMAXU. :-8

  Odpovědět

 • Lizabeth Lizabeth(neregistrovaný)

  Katuška: Konrkrétně mám tuhle celou sadu http://www.kolimax.cz/eshop/nadobi/professional/131003-sada-nadobi-se-sklenenymi-poklicemi-12-dilu/ Za mě je nejlepší a vychází taky nejlépe cenově. :-*

  Odpovědět

 • Katuška Katuška(neregistrovaná)

  Lizabeth: A jaké konkrétní hrnce máš, abych se mohla inspirovat :-p ?

  Odpovědět

 • Lizabeth Lizabeth(neregistrovaný)

  Sabča: Tak to já mám zase celkem opačnou zkušenost - je pravda, že jsem si to nádobí kupovala ve slevě, takže jsem za něj tolik nedala, ale už mi drží tři roky a furt se na něm strašně dobře vaří a nemůžu si to vynachválit. Fakt tak dobré nádobí neměla snad ani moje babička, která byla skvělá kuchařka. Já teď vyvařuju každý den a všichni jsou spokojení. :-)

  Odpovědět

 • Sabča: nestojí to za to, kamarádka ho má a jsou to vyhozené peníze, je velmi nespokojená

  Odpovědět

 • Valinka Valinka(neregistrovaná)

  Sabča: Mam od kolimaxu panev a je dost dobra, dlouho jsme vybirala a pomer cena vykon je super. :)

  Odpovědět

 • Michal Michal(neregistrovaný)

  Terka: A jak je to pak s mytím? Dá se to strčit do myčky? (JInak nedivte se, že se na to ptám zrovna já, ale chci koupit sadu hrnců mamce k narozkám a ona furt básní právě o KOLIMAXU)

  Odpovědět

 • Připadá mi tahle diskuze,jako obyčejná reklama,jeden neregistrovaný za druhým:no:

  Odpovědět

 • Růžena Růžena(neregistrovaná)

  jarda Kadic: Nádobí Kolimax se běžně dává do myčky. Mám ho doma, často ho používám a vždy ho myju v myčce. :yes:

  Odpovědět


Váš komentář se na stránkách zobrazí až po jeho ověření kliknutím na odkaz v emailu, který vám ihned zašleme na vyplněnou emailovou adresu. Z daného počítače poté můžete psát další komentáře bez ověření.


Chcete si povídat? Přispějte do diskuze

Zapomněl/a jsem heslo