Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hezkou sobotu,:-) u nás dnes bavorské vdolečky s tvarohem a jahodami.

Dobré dopoledne, tak u nás dneska ještě dojíme dršťkovou polívku a budou šunkofleky, hlávkový salát a koláč z černého rybízu. Zítra bude králík pečený na česneku, mangold jako špenát a knedla :-)

Hezké dopoledne všem :-K, dneska dojíme zbytky z mrazáku. Já budu mít bramborové knedlíky s uzeným a bílým kysaným zelím a manžel bude mít sladko-kyselou omáčku s kuřecím masem a rýží.
Odpoledne budeme slavit naše narozeniny a přichystala jsem http://www.toprecepty.cz/recept/27262-smetanovy-do..., pak jsem upekla http://www.toprecepty.cz/recept/42809-rychle-orisk..., šneky z listového těsta a na večeři budou obložené mísy :-).

Hezkou sobotu všem:-)já dnes vařím kuřecí vývar s drobením a jemnými paštikovými knedlíčky(dcery jednou viděly,jak škrábu játra:-//od té doby játrové nejí:-D),kuře ala bažant a bramborové knedlíky:-Kpekla jsem bublaninu a na zítra se teprve rozhoduji...vidím to na omáčku;-)

Hezký den, dnes u nás šunkofleky a okurkový salát, polévka uzená.:-p

Hoj,hoj tak u nás taky sekaná a nový brambor a okurkový salát :-)

Hezký podvečer, dnes jsem připravila jahodový cheescake:-p a k večeři uvařila kmínovou polévku s podmáslím.

jarda Kadic: u nás sekaná a ještě staré brambory - ty darované, utržené od huby koním. K tomu ledový salát, rajčata a papriky.:-p

U nás sekaná,nový brambor;-)

Krásný den, u nás dnes budou jahodové knedlíky, ještě nevím jestli kynuté a nebo tvarohové.;-)

jarda Kadic: no, konečně.;-):-D:-D
Dnes k obědu jsme měli obalovaný květák, vařené brambory, tatarskou omáčku a rajčatový salát. K večeři jsem udělala hermelínový salát z TOP kalendáře a k němu pečivo.

Dobrý den:-K Po včerejším vaření uzeného jsem vývar nevylil.Dnes jsem do nej dal rýži a zbytek uzeného,přidal majoránku......tedy, estetika pošla het.....ale chuť ......:yes: asi jsem v jiném stavu.....:-)):-)):-))

Přeji hezký den a dnes jsme měli drůbeží polévku s kapáním a čevapčiči s bramborem a ledový salátek;-):-K

Hezký den,u nás budou kuřecí paličky s omáčkou z nakládaných hub, rcp odsud a bude to u nás preiméra, tak snad se zavede:-p

Dobré dopoledne, my dnes budeme mít dršťkovou polívku a jako hlavní smažená vepřová játra s bramborem, rajčatovej salát :-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek