Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Zdravím dievčatá. U nás sa v priebehu dňa celkom vyčasilo a teraz je slnečno. Uvarila som dnes a aj na zajtra kuraciu polievku s pečeňovými knedličkami (z bravčovej pečienky), kuracie prsné plátky na zelenine (podobne ako Vierka) s talianskymi špenátovými cestovinami tagliatelle. Dostala som od kamarátky krásne jahody zo samozberu, tak rozmýšľam, že spácham nejaký jednoduchý jahodový koláč:-K.

Hezkou zamračenou sobotu, u nás dnes krůtí pečené plátky na zelenině s rýží a ledový salát<3:-K. Ke kávě jsem upekla prošívanou deku a hned po vystydnutí jsem jí rozdělila na 3 díly :-Q

Pekný deň, ja dnes varím koleno, vykostím a dám ešte piecť do remosky s koreninami a cesnakom atď a pečiem chleba. Otvorím pohár uhoriek, ešte mám zásoby.

Simona Skolakova: Zajímavé ovšem je, že u mužské populace kopr v nakládaných okurkách a feferonkách, vůbec nevadí.:-D

Hezký den :-K, dnes bude hovězí vývar s domácím strouháním a krkovice na houbách a česneku, k tomu brambory a hlávkový salát. Na večeři hermelínový salát a zítra americký Hot dog.

MarcelaPa: Marcel naložené okurky mám taky ráda, tam kopr nejím. Nebo mám ráda tzatziky, které si doma dělám bez kopru. V restauraci si je nedávám, protože do nich kopr patří. A takových jídel je víc ;-)

Veronika.Hrozna: Verčo, ano opravdu 6 plechů z 1.2kg mouky :-D. Doma nám jich zbylo 10<3:-K.
Zájemců bylo hodně ;-)

Děvčata, je ale zajímavé, že manželovi nevadí kopr v naložených okurkách.
Přeji hezké páteční odpoledne :-) dnes k obědu krémová polévka z petržele a kari z TOP receptů a luxusní krupicová kaše. Tak s tou jsem dnes udělala manželovi radost.

tara23: 6 plechů placek?

tara23: MarcelaPa: :-D:-D:-Djste mne děvčata pobavila,tak my máme oba koprovku rádi,ale máme dost kamarádů,kteří jí od dětství taky nesnáší;-)

Zdravím, u nás chlebová polievka, kurací perkelt a cestoviny, uhorkový šalát.

MarcelaPa: U nás se nikdy nevařila, protože maminka jí taky najedla. Začala jí vařit až pro sestřiny kluky, ale nikdy jí neochutnala :-Q. Ted jí Lukášovi vaří tchýně, která jí ale taky nejí :-D

tara23: Věruš, tak to máš úplně stejně jako můj manžel. Jediné jídlo, které opravdu nedá do úst, je koprovka. A já jí miluju! Teď mi zrovna vypráví, že když měli doma koprovku, tak že vyndal vajíčko a rychle ho běžel opláchnout k vodovodu a to snědl. :-D

Hezký pátek, po 3 dnech odpočinku jsem si dneska přivstala a zadělala ze 2 dávek škvarkové placky a samozřejmě k nim uvařila bramboračku s houbama.:-K<3.
Ty milujeme všichni. Já je mám ráda s kávou, místo sladkého zákusku :-Q.
Fotky už jsem přidávala několikrát, tak si to dneska odpustím :-Q:-Q.
Ted se peče poslední šestý plech ;-)

MarcelaPa: Marcel, manželovi se, že nejí koprovku vůbec nedivím. Mě naskakuje husí kůže jen si na ní vzpomenu:-D. Nejím jí od dětství a je to asi jediné jídlo co bych nedala do pusy. I když toho nejím víc, tak koprovka je jediné jídlo které prostě nikdy. Ostatní kdyby bylo nejhůř, tak sním :-Q

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ janatka, před 4 hodinami

„RADY PRO ZDRAVÍ “ blooda, 27. 6. 2024 13:13

„Přání a gratulace“ Zdenka1, 23. 6. 2024 20:23

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více