Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Kristýna

9. 5. 2011 09:10

Krásné ráno, dnes zkusíme http://www.toprecepty.cz/recept/14588-zampiony-pln... a výborné ranné brambůrky s máslem k tomu ledový salátek. A na odpolední dýchánek upečeme vanilkovou roládku. :-p

Krásné pondělní ráno přeji:-K a dnes u nás bude http://www.toprecepty.cz/recept/11001-brokolice-s-...:-)

Tak u nás se GULÁŠ vaří, jen ten obi ten se daří. S houbou ho uděláme, rohlíček si k němu dáme. Taky dobré pivko k němu, to zaujme i mou ženu.

Dneska uvařím nějakou bramboračku se zbytkem hlívy, a asi se vrhnu na koprovku s knedlíkem, ten budu dělat poprvý, tak snad to bude k jídlu :-)

My měli včera smažený hermelín, na přání manžela a dnes bude kuře s rýží.

...já jsem dnes vařila kuřecí vývar se zeleninkou a nudličkama a naše oblíbené "bobky" http://www.toprecepty.cz/recept/20488-pecene-maso-... ;-)

Tak dnes máme k bědu kuřecí ragů s rajčaty, černými fazolemi a mladou cuketkou zapečené v troubě

My jsme dneska měli karbanátky s bramborem a zelím;-)

Masula:To jsem popleta:-O,dnes jsme měli totohttp://www.toprecepty.cz/recept/12140-kure-s-mrkvi...:-8:-))

Pěknou neděli všem :-), u nás dneska bramborová polívka a jako druhé budou od včerejška moc dobré smažené rybí ražničí od Jany Remkové s vařeným bramborem a dušenou zeleninou na másle.

Dobrý krásný prosluněný den:-K.U nás je http://www.toprecepty.cz/recept/5350-kruti-prsa-v-... a odpoledne ke kávičce Tiramisu bude:-p:-))

Přeji všem krásnou neděli,u nás velmi větrno a chladno podle včerejška.Já dnes vařím kuřecí maso se svíčkovou omáčkou a domácí knedlíky.Polévka zbyla od včera houbová bramboračka.Včera jsme měli brambory a pečený jelitový prejt a hlávkový salát.Večer jsme grilovali kapra,kuřecí křídla a k tomu zeleninka a pivko,mnáám;-):-K

Dorý den.:-K U nás opět ražniči, napíchané na tyči. K tomu brambor vařený a salátek míchaný.:-p:-))

Krásnou neděli já přeju všem. Jen nevíme stále co vařit v tento den. Polívka bude to se ví - Krémová z květáku co nam zbyl od včera co se neobalil zcela. A pak další co já vím, co mi dají to já sním.

krásnou neděli:-K
u nás polévka ze včerejška(vývar z krůtího krku s domácíma nudličkama)a Wok pánev:kuřecí nudličky s křupavou zeleninkou,příloha rýže,ke kávičce honzovo buchty s marmeládou(právě zpracovává pečka;-))
a nezapomeňte:dnes je Den matek:-K:-K

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ Nadja, před 1 hodinou

„Přání a gratulace“ hazel, 12. 9. 2022 23:12

„Nový design“ Anna Kocikova, 12. 9. 2022 13:26

Naše kuchařka 2

Nově v prodeji!

Koupit

Marie