Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Příjemnou sobotu:-). Na dnešek jsem uvařila vepřové nudličky na kmíně - http://www.toprecepty.cz/recept/9635-veprova-plec-... s kolínkama a na zítra jsem udělala vepřové plátky z plecka na česneku, se špenátem a bramborovým knedlíkem - http://www.toprecepty.cz/recept/7754-dobre-brambor.... Ještě k tomu peču závin - http://www.toprecepty.cz/recept/22745-slehackovy-z..., protože jablíček je na zahradě pořád dost. Teď jsem tři dny za sebou pekla nové muffinky ze zakysanky a nikdy jsem je nestačila nafotit a vložit jako nový rcp., jelikož děti je vždycky ještě za tepla snědly.... Tak snad příště;-).
Přeji všem krásný víkend:-K.

Hezkou sobotu. Dnes jsem usmažila v trojobalu kapra, kterého manžel chytil na řace Moravě;-),pro ty, co kapra moc nemusí, tak karbanátky a bramborový salát s výtečnou zálivkou od mojematysek a a s vtipnou majonézou od Lecinky a kuřecí vývar se sýrovými nočky od Magdalenky - výborné:yes:

Hezký den:-))včera jsem v Tescu koupila krásné velké žampiony,takže oběd byl jasný-plněné žampiony s bramborem a zeleninový salátek:-))žampiony jsem plnila čabajkou se sýrem a petrželkou:-p:-))

Hezký, dnes už chladný den všem:-K. U nás dnes segedinský guláš s knedlíkem.;-) Ke kafíčku na odpoledne máme ještě ze včerejška http://www.toprecepty.cz/recept/23361-jablkovnik-s...:-p

Dobré dopoledne;-), dneska vařím zapečené těstoviny s rajčatovým salátem,jako zákusek jsou tu od včera šlehačkové rohlíčky:yes:. Odpoledne dodělám kokosový jablečník a kromě toho mám zaděláno na bačovy šátečky a farmářské bagety od Merylas. :-K

Zdravím všechny a přeji hezkou sobotu i když u nás je upršená.
U nás bude smažený sýr a jako zákusek jsem včera večer upekla míšu řez:-p

Dnes krátce doma vaříme, HLAVNĚ ŽE SE NAJÍME. Když náladu v zimě máme, maso svoje nakládáme. Pak když nevíme co vařit , stačí otevřít a zpařit. Maso ve sklenicích dobré je, KDO HO JEDL , UŽ NEZAPOMENE A JEN SI LIBUJE.

Hezký den ikdyž upršený, dnes dělám pro manžela, rýžový nákyp a ke kávě řezy s vaječným konakem:-p ze včerejška mi zbyla polévka, sýrová se šnytlíkem a sýrové rohlíčky.

Dobrý večer, u nás dnes byla drůbeží játra na smetaně s rýží a ještě nám zbyde na zítra:-)

Konečně zase víkend:-), právě něco hledám svátečnějšího na So,Ne.
V týdnu jen rychlejší jídla: syn si přál žemlovku s mákem a švestkami:-p (ta mu jede, dělám to min.2x do měsíce:-O), dále kuličky z mletého masa ve smetanové omáčce a přidala jsem do pekáče pod kuličky nějaké rajče, papriku a zbytek kysaného zelí a bramb.kaši k tomu:-p:-p.
Dnes byla čočka s opraženou cibulkou a uzeným (já kuřecí páreček)a chléb:-p

Dobré jídlo jak se praví upevňuje naše zdraví. Segedýnek dnes vaříme a s mladejma ho všechen sníme.

Já dnes vařím hovězí guláš s knedlíkem;-)

Ja dneska vařim (na zitra) hovězi svičkovou a kuřeci vyvar s jatrovymi knedličky.Dneska mame bramborovy salat a vepřove řizky.:-p

Dobrý den, já udělám rychlovku - bramborový guláš s debrecínským párkem. Holt v týdnu to trošku odbývám. Není toho času.:-8

Hezký den!! Vašku, ty houby ti strašně závidím!!:-( U nás nic. Takže dnes to budou brambory na loupačku s cibulkou, slaninkou a kyškou;-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek