Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nový design

Alzbetina Prk.: Přesně jak říkáte, konečně mě nekdo pochopil, je to opravdu nešikovné... achjo:-(

cathleen: Ano to tam samozřejmě mám ale asi jsme se nepochopily. Já když vyhledávám recepty tak zadám např cukroví a hledám si recepty a klikám na jednotlivé a když mě nezaujmou dám zpět a dál prohledávám, ale když si u receptu rozkliknu i fotografie tak pak dám ten již zmíněný křížek, jsem tedy zpět na receptu ale chtěla bych zpět na seznam receptů a to už je ten problém.. zase přes tlačítko zpět jde na fotku, nedej bože přes všechny fotky co jsem měla rozkliklé.. Chápeme se?

Alzbetina Prk., hospodyne: na tohle vám odpoví admin, mějte chvilku strpení ;-)

cathleen: zpátky na prohlížený recept ano, ale když chcete zpět do prohlížených receptů, tak tlačítko "zpět" vás vrátí do fotogalerie. Je to opravdu velmi nešikovné, rozhodně ve staré verzi to takhle nebylo a tlačítko zpět fungovalo jako zpět, a ne jako o krok zpátky tam, kde jsem teď byla

cathleen: ano, na recept se zpět dostanu, ale když si chci prohlídnout další recept, musím se obtížně proklikat prohlédnutými fotografiemi. Často je proklikávání hodně pomalé / možná je to počítačem nebo mou nešikovností/ ale když je fotek víc, je rychlejší otevřít stránky znovu

cathleen: Dobrý den. Fotogalerie u receptů se zmenšují na velikost fotek roku cca 2005. Neříkejte mi, že v dnešní době uživatelé zasílají takto minaturní fotografie. A jak píše uživatel Geryy, fotogalerie má být tak, jak popisuje, Tedy kliknu-li na šipku, nesmí se zobrazit nová stránka s celou galerií. Zvyk je dnes ten, že galerie se má zobrazit až poté, co kliknu na samotnou fotografii, dejme tomu kliknu vprostřed. Otevře se mi celá galerie. Jinak pokud kliknu na šipku, fotky se mají pouze posouvat. Ono to totiž dává smysl v rámci webu s recepty.
Taková galerie by také měla fungovat tak, že se dá snadno, na jedno kliknutí, zavřít tak, jak je to dnes běžně zvykem ku pohodlí uživatele.
Fotografie u receptů v rámci stránky Mé oblíbené recepty jsou nedostačující, jsou velmi titěrné. Možná by to chtělo zvolit mřížkový styl.
Děkuji.

Geryyy: vy nemáte nahoře nad pravým rohem fotografie Zpět na recept, s křížkem v kolečku? Tamtudy se dostanete rovnou zpátky na recept, okamžitě.

Nešlo by nějak upravit prohlížení fotek?? Jde mi o to, že třeba když jsem na notebooku a kliknu na fotky u receptu, rozjednou se mi zvlášť, nejdou jen tak prohlikat v náhledu, ale potom chcete dát tlačítko ZPĚT a musíte se proklikat přes všechny prohlídnuté fotky??? Vždyť je to blbost? A na mobilu ani nemluvím... tohle se opravdu nepovedlo.:-//

ciriklo: Fotografie u receptů jsou dostatečně veliké. Na nové stránce, jak popisujete, se zobrazují tak veliké, jak je jejich autoři vloží.
Web je živý, neustále se vyvíjí a posunuje dopředu. Máte-li nějaký dotaz, položte jej, stoprocentně na něj někdo odpoví. Ne během 5 minut, ale odpoví. Není to tak, jak se snažíte naznačit.
Máte-li stížnost, je nejjistější ji zaslat přímo osobám, uvedeným v Kontaktu v zápatí stránky, máte tam na to tiskopis.

Koubkova: Hmm. Koukám, že vývojáři a majitelé webu nereagují tak, jako reagujjí níže. Čili klasický přístup.
Dnes jsem si zobrazil stránku s Oblíbenými recepty. nehledě na to, že tlačítko Přidat do oblíbených máte schované dole, se stránka s těmito recepty jeví jako něco titěrného, že to nejde ani přečíst. Proč u těch receptů nejsou také větší obrázky, jako obvykle?

Mnohé se zhoršilo;-(

ciriklo: ano, tohle je výrazný posun k horšímu. Při kliknutí se fotka nezvětší, ale zmenší :-). A poté je problém se jedním klikem vrátit zpět

Dobrý den. Proč se fotky u receptů po kliknutí na šipku neposouvají, ale zobrazí se nová stránka s ještě menšími fotkami, než bylo vidět u receptu? Mělo by to být asi tak, že po kliknutí na fotku(třeba vprostřed) se teprve zobrazí galerie. Po kliknutí na šipku bych spíše očekával, že se fotka akorát posune v daném směru a nikoli že se otevře nová galerie(je to jen kvůli reklamě?). Díky.

JindraTom: snad to bude to, co hledáš: zadala jsem "PUNČ", potom "Seřadit podle DOPORUČENÉ".

Dobrý den,
pokud si dám vyhledat např. punč, jak potom seřadím vyhledané recepty podle hodnocení?

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 7 hodinami

„Přání a gratulace“ Severinka, 15. 1. 2022 11:17

„Domácí pekárna“ 123Rony321, 8. 1. 2022 18:11

Edice Toprecepty.cz

Kuchařky a kalendář

Naše kuchařka

Do obchodu

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům