Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Zdravím, holky!:-) Venku je tak hnusně, zase prší, tak co dělat, než vařit, co?:-)) Takže, u nás dnes http://www.toprecepty.cz/recept/345-ledvinky// a polévka hovězí ze včerejška;-)

Budu dělat kolínkoto,http://www.toprecepty.cz/recept/3293-kolinkoto/, manža ho už pár dní zmiňuje. A protože je synek ve škole, můžu vařit normální porci a ne tu v prádelním hrnci:-D:-D:-D

Tak holky, dneska se nevaří? Že bych vařila jen já s Mircou75-tomu se mi nechce věřit.....
Dělám Pikantní kuřecí stehýnka, k tomu brambory vařené s libečkem a polévku ze včerejška Babiččina hrachovka.
Halóóó, vstávat a vařit,koukejte se probrat zlatíčka:-D;-):-))

U nás jsou taky zbytky z víkendu, takže http://www.toprecepty.cz/recept/4066-veprove-kostk...

dnes ještě budeme dojídat kýtu na zázvoru, něco upeču a k večeři asi jen nějaký salátek :-)

Ahoj, zdravím. Tak u nás dnes bude http://www.toprecepty.cz/recept/193-okurkova-omack... a hovězí polévka s nudlema;-)

Ještě máme od včera i dnes-už se těšíme,http://www.toprecepty.cz/recept/3868-rostenky-na-z..., a polévku hrachovou s kapustou.:-p;-)

U nás dnes zbytky-peč.kuře s br.kaší a k večeři asi kapustový eintopf nebo kapust.karbanátky

Tak a zase leje:-((, ale přesto všem krásný den! Tak, já jsem se dnes pustila do tady toho a všem vřele doporučuji! http://www.toprecepty.cz/recept/3250-kure-v-temnot... Bylo to skvělé a skvěle to i vypadalo, bohužel, úvodní foto se mi moc nezdařilo:-( No a měli jsme ještě polévku houbovou dršťkovou ze včerejška.;-)

U nás dnes vepřové v mrkvi s rýží. :-p

Já dělám: http://toprecepty.cz/recept/3868-rostenky-na-zazvo...a už se na ně třeseme, chutové buňky dělají divy. Manžel k nim bude mít jeho oblíbenou rýži a já si uvařím špecle. Polévku drožďovo-vločkovou a odpoledne něco upeču z tvarohu, ale ještě mi není jasno co, určitě si něco vyberu tady, to je víc než jasný.:-p;-)

Jelikož jsem sama, dojídám ze včerejška hovězí s celerem. Ale dostala jsem za úkol upéci nějaké housky nebo bulky. Mám problém - jeden recept je lepší než druhý no a co teď?:-D:-D. Něco vyberu,hlavně už aby to kynulo :-))

mám v ledničce vepřovou kýtu, tak přemýšlím, jestli z toho bude už dlouho v oblíbených uložené http://www.toprecepty.cz/recept/1828-kyta-pod-peri... nebo http://www.toprecepty.cz/recept/2909-kyta-na-zazvo..., ale třeba z toho nakonec bude ještě něco jiného :-D

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ tara23, před 5 hodinami

„Pokec - vyhledávání“ Severinka, 21. 7. 2024 18:00

„Přání a gratulace“ Anna Kocikova, 21. 7. 2024 10:41

Marie

Nejnovější recepty Více