Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání receptů - dotaz pro adminy

Veronika.Hrozna: :-?

cathleen (moderátorka): :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Už se mi zadařilo - nesmí se jít přes logické "upravit", ale přes nelogické "přidat foto", i když žádné přidat nechci. :-O

Dobrý den,
jak se, prosím, dostanu na fotografie u svého receptu, pokud nechci žádnou přidat. Dříve to šlo bez problémů, ke svým fotografiím jsem mohla přidat nebo změnit popis, ze všech pak vybrat hlavní foto. Dnes jsem chtěla změnit hlavní foto, protože se mi nelíbí výřez z fotky, který dal kdosi místo mne, zadala jsem "upravit" a vůbec jsem se k fotkám nedostala.

Je změna ve vyhledáváni receptů, to se mi líbí.:yes:

Mama-mia:
snad mohu prozradit :-) že je vylepšené vyhledávání těsně před spuštěním ;-)

Vyhledávání na tomto webu je na dnešní poměry opravdu tristní, což je velká škoda. Rovněž návrat z detailů receptů do předchozí kategorie nefunguje. Tady by měl IT pracovník hodně zabrat. :-)

hosta: Jitko, děkuji, ale zkoušela jsem také "čočkové karbanátky" - když dám do vyhledávače jen toto, nalezne mi 10 rcp, z toho čočkové jsou jen 4. Když to zadám podle Tvé rady (podle surovin "čočka"), jsou tam uvedeny 2 podkategorie - bezmasé a luštěniny - pak musím postupně zadat obě podkategorie, v jedné jsou 3 a v druhé 1 rcp.

Nadja: při takovémto vyhledávání určuješ volbou kategorie, že jde o pomazánku. Takže když zadáš jen "čočková" a pak si vyjedeš kategorii "pomazánky", objeví se ti tam těch uvedených 7. Uvedením kategorie jídla přímo do názvu pokrmu asi vyhledávač totálně zblbneš:-D;-)
https://www.toprecepty.cz/vyhledavani.php?hledam=%...
a pro širší výběr zkus zadat podle surovin "+čočka" a opět v pomazánkách máš těch druhů 14
https://www.toprecepty.cz/vyhledavani.php?kategori...
- to je přesnější, protože ne vždy je v názvu čočková
Ale je fakt, že podrobnějším zkoumáním - porovnáváním - názvu jídla a obsažené suroviny (čočky) v obou těchto seznamech pár nepochopitelných věcí vidím taky;-)

Hezký den, mám další připomínku: do vyhledávače jsem zadala "čočková pomazánka" - "nalezeno 24 receptů", ale je tam bůčková, pórková, vločková a další, čočkových je pouze 7 !!! Nemyslím si, že bych zadala něco špatně.

arabam: Tomáši, děkuji. :-K

tejaja: Terezko, do vlastní poznámky si dávám hlavně přepočty množství surovin - jednotlivé ingredience mám na samostatných řádcích. ;-)

Enter při psaní poznámky se použije na odřádkování, to se myslím může hodit. :-) Řádkování jsem upravil, aby tam ty mezery nebyly.

Na vyhledávání se budu muset podívat, díky za připomínky a hlavně detailní popis.

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ hazel, před 11 hodinami

„RADY PRO ZDRAVÍ “ blooda, 27. 6. 2024 13:13

„Přání a gratulace“ Zdenka1, 23. 6. 2024 20:23

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více