Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

dovolená

Zkontrolujte reference a recenze: Můžete si vyhledat na internetu reference a recenze od ostatních klientů této cestovní kanceláře. Často se vyskytují na specializovaných webových stránkách nebo v diskuzních fórech.

Zkontrolujte jejich oficiální webové stránky: Zkontrolujte, zda má cestovní kancelář ITS Billa Travel oficiální webové stránky. Tyto stránky by měly obsahovat informace o cestovní kanceláři, včetně historie, nabídky, ceny a kontaktní informace.

Zkontrolujte, zda jsou registrováni u cestovní asociace: ITS Billa Travel by měla být registrována u cestovní asociace v zemi, ve které sídlí. To by mělo být uvedeno na oficiálních webových stránkách cestovní kanceláře nebo můžete zkontrolovat na webových stránkách příslušné cestovní asociace.

Kontaktujte cestovní kancelář přímo: Pokud máte další otázky ohledně cestovní kanceláře ITS Billa Travel, můžete je kontaktovat přímo a položit si otázky, které vás zajímají.

Je důležité si uvědomit, že cena není vždy jediným faktorem, který by měl být brán v úvahu při výběru cestovní kanceláře. Důležitým faktorem je také kvalita služeb, spolehlivost a zkušenosti s poskytováním služeb. Pokud máte pochybnosti ohledně spolehlivosti cestovní kanceláře, můžete zvážit výběr jiné cestovní kanceláře s dobrými recenzemi a reputací.

Egas1: Máme za sebou podobný zážitek

nekokumachan

14. 6. 2010 17:46

Ahoj, nemáte někdo zkušensoti s cestovkou ITS Billa Travel? Docela mě zaujaly ceny ubytování, ale nechci nalětět...

Ahoj,vrátila jsem se včera z Tunisu,Vše super,slunce ,moře.Jídlo zklamání.Velké množství,různý výběr,vše jednotná vada.Bez sole,koření,česneku.Kachna,nebo krůta na grilu se nedá jíst.Ať solíte jak solíte.Saláty dochutíte,ale maso?Nakonec zbývá sýr a bageta a pak to nemá chybu.Příjez do Prahy byl další ranou.Ta příšerná zima.Asi bych se raději vrátila k bagetě a sýru.Ahoj:-O

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 10 hodinami

„Úspěchy úspěšných...“ Nadja, 23. 5. 2023 20:20

„kOČIČKY KOCOUŘI“ Veronika.Hrozna, 30. 4. 2023 18:38

Naše chalupářská
kuchařka

Nově v prodeji!

Koupit

Marie