Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

MarcelaPa: Dostala jsem chuť. Krupicovou kaši jsem neměla 100 let.:-D:-D:-D Nedávno jsem si udělala rýžovou kaši a strašně jsem si pochutnala. Zítra k večeři mám krupicovou, jasná zpráva;-);-);-);-)

jarda Kadic: Jaroušku, nic se ti nerozpadlo. Roláda vypadá dobře;-);-);-)Dýňová polévka je super. Já jí dělám z dýně Hokaido. Je fakt moc dobrá a můžeš jí dochutit různými způsoby. :-D:-D:-D

Pěkné odpoledne,:-) dnes jsem měli krupicovou kaši s kakaem, cukrem a máslem. Manžel si peče do práce bůček.

jarda Kadic: také jsem dnes koupila dýni, polévku bude v pondělí.

Dobrý den;-) Dnes a zítra kuřecí roláda, bramborová kaše, okurkový salát.Roláda kupovaná,ale moc dobrá.Nemám na ní rád tu síťku,tak jí vždy sundám a omotám potr. provázkem.Dnes se mi po upečení roláda trochu rozsypala, ale to na chutí nic nemění.
Mimochodem, vyrábí jí ta firma,co u nás měla prodejnu:-O;-)
PS.: Dýně na polévku zakoupena, večer to zkusím:-))

Hezký den, u nás dnes pórková polévka a šišky s mákem:-p

jarda Kadic: je to v lidech, to je fakt. U nás loni na sídlišti bylo otevřeno řeznictví s perfektním, kvalitním masem a uzeninami. Po půl roce zavřeno z důvodu prudkého zvýšení nájmu majitele objektu - došlo i k porušení smlouvy. Řezník ale má ještě jeden objekt jinde, tak u nás zavřel a nazdar. Jenže lidi z našeho sídliště tak dlouho remcali, protože to maso i uzeniny měl fakt kvalitní, že se majitel s řezníkem dohodl, že 2 roky nezvýší nájem a řezník se od května nastěhoval zpět a i rozšířil nabídku o hotové pokrmy jako polévky, pečená kolena, guláše apod. - to je teda hlavně práce jeho úžasné manželky a rozhodně má zákazníky :yes::yes::yes::yes:, takže je to v lidech.

Dajda: u nás byla prodejna s čerstvým drůbežím masem otevřena asi měsíc.Pak byla zrušena.Důvod : nezájem lidí.Každý radši sedne do auta a sjede si do hypermarketu,kde nakoupí vše pod jednou střechou:no:

jarda Kadic: A co koupit vykostěné kuře a doma ho naplnit podle své chuti? ;-) Máte tu možnost? U nás v Praze to jde. Od té doby, co jsem to zjistila, jsem líná sama kuře vykošťovat, i když už jsem to uměla docela dobře.

Hezký podvečer. U nás dnes byla čočka, uvařila jsem ji na 2 dny. Dnes byla se sázeným vejcem, zítra bude s uzeným.;-);-);-)

Pěkný den:-K My dnes dojedli guláš z kuřecích žaludků, a na večer a zítra mame dršťkovou.Pak bude kuřecí roláda,přiznám,že kupovaná, brambor.Kupovaná z jednoduchého důvodu:Po vykosťování by to v kuchyni vypadalo následovně : na lince by leželo kuře skoro netknuté.....a na zemi já -perfektně vykostěný.....:-D:-D:-D:-D

jarda Kadic: dýňová je výborná,:-p ale jenom já, manžel neee.
Dnes jsme dojídali, jen jsem upekla rychlý černý moučník.

jarda Kadic: Taky sbírám odvahu zkusit dýňovou polévku - v restauraci jsem ji už jedla několikrát, ale do přípravy se zatím nepustila. Mám tyhle krémové polévky z rozmixované zeleniny moc ráda.

MarcelaPa: Představ si,že jsem si tady přečetl recept.....a dýňovou zkusím.Nedávno přišel synovec(má mlsnou papulu,asi po mně)že mu manželka na zkoušku uvařila dýňovou a že mu chutnala....:-O;-)

jarda Kadic: podle barvy to vypadá na dýňovou.;-):-D

MarcelaPa: chá chá:-)) kdepak, ovocnou a za studena:-)):-)):-)):-)):-)):-K

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek