Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Dobrý večer,:-) k obědu jsme měli lečo s chlebem a na večeři jsem připravila škvarkovou pomazánku - škvarky z pravé jihočeské (zabíjačky).;-)
Jaroušku, že by jsi dělal bramboračku?;-):-D:-D

Dajda: krůtí guláš je moc dobrý nápad a rajčata a papriky ho ještě vylepší:yes::yes:
My měli včera a předevčírem karbanátky se zeleninou, šťouchané brambory, matinka ještě broskvový kompot.
Dnes a zítra máme guláš ze žaludků, rýže.
A copak to asi budu dělat za polévku?;-)

Hezké dopoledne :-), včera jsme dojedli bramborový guláš s chlebem a rohlíkem z minulého týdne a dneska budou řízky, pro mě kuřecí a pro manžela z krkovičky. K tomu budou vařené brambory a broskvový kompot :-p.

jarda Kadic: Stejně jste frajer, i kyž vaříte "jen" obden, navíc se staráte o devadesátiletou maminku - klobouk dolů a palec nahoru. :yes:

Já vařím pravidelně o víkendu, o prázninách a když to časově vyjde, tak během týdne večeře. Vařím ráda, ale už toho nesmí být moc najednou.

Dneska bude k obědu hezky okořeněný krůtí guláš s čerstvými rajčaty a paprikami a domácí chleba.

Dobrý podvečer, mám dovolenou, tak si užívám u plotny každý den ;-). Dnes bylo kuřecí se zeleninou a čínskými nudlemi, večer se pustím do http://www.toprecepty.cz/recept/17067-babiccina-fa... na zítra a ve čtvrtek to vidím na dušenou mrkev s plátky kotletky a brambory.

Hezký den, u nás dnes byla žampionová polévka a rybí prsty s bramborem:-p

Dobrý den, dnes máme pečené koleno na pivu s chlebem.

Hezký den, také dnes dojídáme od včera, na zítra mám naplánované kuřecí plátky se zeleninou a bramborami zapečené v pekáčku a jinak dnes zavařuji čalamádu ze zelí, okurek, cibule, mrkve a paprik, ať je co baštit v zimě;-):-)

jarda Kadic:_ Jaroušku super !!!Taková rada by měla být v parlamentu... Gulášek z žaludků miluju :-):-D Dnes jsem šoupla do trouby naložený bučeček _ luxusní a pečené bramborky s rozm. a česnekem, jelikož není času. Zavařuji lečo a zase malé hrnce - vytáhnu "prádlák":-//;-(
Zdravím radu a Topky:yes:

Hezký den,:-) my dnes dojídáme, jen k večeři připravím rajčatovou bruschettu.

Dajda::-K právě,že většinou vařím na dva dny.Už jsem si kolikrát říkal,že by bylo dobré vařit jen na jeden den,ale nějak to neodhadnu:-O Ty karbanátky budou taky i zítra........Jsme jen dva, mamka někdy baští,že přemýšlím,kam to dává.A někdy zas jen málo.Ne,že by jí nechutnalo, ale prostě už prý víc nejde.Váhu si drží pořád stejnou, takže zatim:yes:

jarda Kadic: Vy jste úžasnej! Každý den vařit čerstvé jídlo a ještě o tom podávat zprávu spolukuchařům a spolukuchařkám z topek! :yes:

Nazdárek :-8 tak ještě večer zasedla rodinná rada v počtu 2 (slovy dvě ) osoby.Na přetřes přišly důležité události.Bod jednání byl nakonec jen jeden.
Po debatách pro a proti se rada usnesla,že dnes budou karbanátky.Další dny bude guláš z kuřecích žaludků.
Na závěr této důležité schůze si celá rada zazpívala budovatelské písně.[např.Můj otec byl kuchař, kuchařem jsem já).
Pro Topky : zvl.zpravodaj J.K.;-)
MarcelaPa :No vidíš Marcelko,toho výročí jsem si vůbec nevšiml:-O:-D

Dnes na oběd bude zeleninová polévka a čočka s uzeným, k tomu okurky kvašáky;-);-)

Dobrý večer, dnes jsme měli dršťkovou polévku a kořeněné plátky z krkovičky se šťouchanými bramborami:-p:-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek