Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Přeji všem hezkou neděli:-KU nás dnes bude pozdní oběd,nebot jsme si přispali.V troubě se peče kuřátko,vařím čerstvé zelí a brambory.Ještě mám v plánu nějaký drobenkový koláč s rybízem:-p

Dobré nedělní poledne :-) Na dnešek nám zbyla ze včerejška ještě květáková polívka, a jako hlavní bude dušené hovězí maso na zelenině, a k tomu těstoviny :-)

Příjemnou neděli přeji všem :-), dneska zase vařím recept od Jany Remkové a bude to tentokrát tenhle http://www.toprecepty.cz/recept/20669-kureci-kousk... ;-).

Stále velké teplo není, takže se plán vaření stále mění. Nic lehkého dneska nebude v žaloudku si MASO, KNEDLÍK, ZELÍ, PYRÉ pobude.

Hezký den, tady je sice pod mrakem, ale jinak obstojně.;-) Takže dnes to bude od stretky http://www.toprecepty.cz/recept/20413-plecko-ve-sl...

Tereza Stepanova: díky, jsem opravdu ráda, že se jídlo u vás zabydlelo;-)

Hezký den, u nás bude veppřové na paprice ... a odpoledne máme pařížský dort ... mňam, už se teď těším :-p:-):-D
Jinak u nás konečně hezky ...

Hezký den všem :-K, u nás dneska osvědčené a výborné http://www.toprecepty.cz/recept/10180-smazene-rybi... od Jany R. s bramborovou kaší a hruškovým kompotem ;-).

Příjemné poledne! Tak já jsem zrovna dovařila květákovou polívku a jako druhý máme rybičku, která se jmenuje chňapal červený a k tomu brambory. No a jako sladkou tečku jsem ještě včera večer upekla buchtu ze sodovky :-)

Bílé zelí jsme koupili, nakrouhané je za chvíli. Pak se jenom uvaří ochutí a zavaří. Smetanu tam taky dáme a brambory rzšťoucháme. Do nich škvarky domácí, škvařit se nám vyplácí.
/Budou se pécti tvatohové koláče z Majonéz a s meruňkou/

V Orlové vysvitlo sluníčko, ikdyž prý se na nás zase žene déšť, hned je to veselejší:-). Tak já mám dnes naložené nudličky z krůtích jater spolu se sojou. K tomu asi opeču brambory ve slupce, ještě uvidíme, co vymyslím;-)

dobré ráno:-K:-K u nás dnes bude květáková polévka,plněné pariky s rajskou a ke kávičce křehký borůvkový koláč(z Blesku pro ženy;-))

U nás dnes byly brambory,rybí prsty a fazolačka.Ta zbyla i na zítra a k tomu asi dukátové buchtičky s vanilkovým krémem,ale to ještě uvidím:-K

Dneska bramborová kaše a květákové placičky :-p

Ahojky;-)u nás dnes květákový mozeček,s bramborami a okurkovým salátem;-)

Dobrý den, tak dnes bude čočka s klobásou a houbová polévka. Hezký den:-K

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek