Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hezký den všem, ikdyž Orlová je pod mrakem;-). Já dnes udělám přírodní kýtu na houbách s rýží a asi s okurkovým salátem;-)

Hezký den!!:-K My jsme dnes dopoledne byli na Petřvaldském jarmarku, tak jsem si hned ráno obalila vykostěné stehenní řízky, k tomu brambory a hlávkový salát;-)

U nás dnes se dojí bramborobylinková kaše se sázeným vejcem a nějakým salátkem a ke kafíčku pro velký úspěch opět http://www.toprecepty.cz/recept/21862-tvarohova-bu...

Pěknou neděli všem :-), u nás dneska http://www.toprecepty.cz/recept/9928-veprove-platk... s bramborem a odpoledne ke kafíčku dojíme skvělou http://www.toprecepty.cz/recept/8818-babovka-z-tel....

Dobrý den všem:-K u mne dnes na oběd budou pikantní pangasové nudličky od Isindy:-ps bramborem a rajčatový salát;-)

Skopové a jehněčí, GURMETOVI I GURMÁNOVI se svou chutí odvděčí. U nás když ho děláme , vždycky si pochutnáme. Dneska my ho zase máme, s rozmarýnem uděláme,. K němu bramborový knedlíček , zelí z čerstvých hlaviček. Ale jenom brambor taky můžeme, se salátkem baštu zmůžeme. Pivko ovšem musí býti, bylo by to jako louka a bez kvítí. hi hi.

Lenullka:a taky sušit!!!!! sušené meruňky nemají chybu !!!!!

Lenullka:Leni,tak to ti závidím,nééé to,že je ti strašně,ale,že máte tolik meruněk :-O:-D:yes:no co jiného než asi džemy a zavařovat kompoty:-D:-D:-Djako se to dělávalo,když jsem byla malá a děda nosil ze zahrádky meruňky;-)taky nám dělával dřeň,ta byla táák dobrá:-p;-)

mirca75: tak jestli vymyslíte nekdo co s merunkama, tak dejte vedet. Já behem dneska snedla skoro tři velké vrchcovaté koše, prostě jsem u nich sedela a pořád dlabala. A je mi strasne strasne strasne , ale, když to je taková dobrota -ach jo

Příjemnou sobotu:-). Dnes byly k obědu kuřecí nudličky se zeleninou a čínskými nudlemi a k večeři budou obložené chleby / pečivou se sýrem a salámem a k tomu povinně okurkový salát. Okurek je neskutečně moc a tak nezbývá, než mít několik týdnů okurkové hody. A na zítra udělám meruňkové knedlíky - meruněk se letos taky urodilo habakuk, takže musím něco vymyslet, jak je spotřebovat....;-).
Heleno75:-) moc Tě vítám na Topreceptech a přeji Ti, ať tu prožíváš příjemné chvíle nejen s recepty, ale i s milýma lidičkama, kteří tu jsou:-K.

Dobrý den všem:-K
Helena75:Helčo,tak tě vítám na topkách ať se ti tu líbí;-):yes:
U mne dnes hovězí na houbách s bramborem a okurkový salát:-p;-)

Kuře na čínských polévkových nudlích. Mimochodem, právě jsem se zaregistrovala, už se těším, jak zde budu čerpat inspiraci pro svůj koníček - vaření:-K

Hezký den všem.:-) Tak já dnes experimentuji s bůčkem:-D. takže to budou nějaké smotky z bůčku na jehle, k tomu kysané zelí a ještě nevím, jestli brambory, nebo knedlík.;-)

Tady díra, tuhle díra, kýho výra, již to víte jsou do sýra. Sýry všechny zbožňuji různé druhy miluji. Kozí sýr či Mozzarellu, Nivu,Aidam na mou věru. Ementál či Romadur, Brinza je můj první kůň. Mohu jen tak s rohlíkem, ale taky s chlebíkem. Trochu másla když se dá a mlékem se zabumbá, je večeře na snadě, jí se i na zahradě.
Dneska ale smažák máme, ze dvou druhů uděláme. Žena Ajdam /Eidam/ráda má, z Nivy ale zase já.

Chocolate :-), neurazila jsem se ;-), ale když jsem šla na meníčko, tak i přesto jsem napsala, co jsem si dala, takže i tohle může být někomu inspirací na oběd. Ale pekla jsem a vyzkoušela http://www.toprecepty.cz/recept/8818-babovka-z-tel....

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Naše kuchařka 2

Nově v prodeji!

Koupit

Marie