Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Jak ji děláš? - já to posypala griovacím kořením, ke konci jsem tam hodila hroznové víno a nikdo si nestěžoval.Fakt rychlovka,protože ještě musím upéct a čekat...:-):-p;-) co kdo přijde s nápadem.BNěkdy si říkám, proč musím takhle slavit narozky - víš co řekla má dcerunka? - no mAmi a kde bych byla já ....no comment...;-)

spagetka, díky za tip. Ten prodloužený víkend je na dvě věci, co? Koukám,že ta čína by nebyla marná, ale taková ta naložená 24 hodin, jak ji dělám já!;-)Dnes to byly filety s pangasia v těstíčku a mačkané brambory, houbová polévka:-*

Já mám dnes www.toprecepty.cz/recept/1681-jablka-plnena--mletym-masem/ (viz. nové foto). Zítra asi řízky, možná je zkusím naruby.
Maris - dnes má hodně lidí prodloužený víkend a tak se věnují rodinám.

také zatím pátrám, ale zřejmě to vyhraje kapustový prejt od maris

já mám čtvrtku kuřátka a málo času, tak pátrám.;-),ale aby mi to netrvalo až do oběda - asi taky něco jako čína :-),na zítřek nakládám svíčkovou.

Dnes mají všichni půst ?:-O:-)) U nás bude něco jako čína s rýží:-p

jo jede mi tam právě express prý vlak :-D, jen co ho chytím....:-)):-D

spagetka tak zaskoč na oběd, ne? Z Jablonce do Orlové je to, co by kamenem dohodil!:-D:-)):-D:-))

Tak dnes se mi nechce se do ničeho velkého pouštět, tak jen http://www.toprecepty.cz/recept/2154-sekana-trochu... a ke kafíčku Řezy Kafe s rumem, který jsem právě vložila.

Jano, máš o strávníka víííc. Já se jinak ke kachně nedostanu, manžel kachnu a husu nejí, takže mě zbývají restaurace, mamka, která ji dělá na vánoce a teď ty. ;-):-)):-p

U nás to dnes bude kachna se zelím a bramborovým knedlíkem;-)

Dostali jsme zabijačku,tak si dáme...:-p:-D:yes:

Martuška, ty sa máš:-//

Já mám dnes volno, nevařím, vyfasovala jsem od tchýňušky guláš a zelnici a ještě tu mám z pátka kuřecí polévku :-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek