Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hezký den:-Kdnes kuří vývar s nudličkami a zapečené flíčky s uzeným masem a červená řepa;-)

<3 Petr měl ještě líčka, tentokrát s těstovinou a já si dala cottage, který mi Petr přinesl z nákupu. U nás nákup probíhá po telefonu - sebou mě nechce, prý že bychom tam "strávili půl dne". Lístek si sebou nevezme, ale z obchodu volá, co má koupit, a nejlépe seřazené podle toho, jak jsou potraviny řazeny v obchodě (což já už dávno netuším). Takže celý nákup já strávím na telefonu.;-)

Veronika.Hrozna: :-O:-D:-D:-D:-D:yes:

Veronika.Hrozna: kuřecí prsíčka klidně vydrží v lednici do zítra k obědu, zvláště, když je naložíš do nějaké marinády. My je milujeme pečená s bramborama a cibulí a zalitá smetanou (v jednom pekáčku). Dnes bych k večeři dala sýr, pokud nějaký zbyl.

Hezké pozdní odpoledne:-), dnes jsme k snídani měli jablečný štrúdl, k obědu zelňačku s chlebem. Na odpoledne jsem připravila kokosové smothie (horké) a k večeři bude obložený talíř, protože zbyla ze svátků spousta různých salámů, klobásek, sýrů a zeleniny.

Veronika.Hrozna: :-D:-D:-D

Simona Skolakova: Tak ten můj už přivlekl všelicos z krámu. když mu vítr odfoukl lístek z vozíku/ další výmluva/, ale omáčka v prášku, asi u nás ještě v obchodech není, no, mám se naco těšit, až ji dostanou....:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jana Pá: Co naděláš, stvořitel asi neměl moc času při tvoření:-D Stvořil Adama a moc si s ním, teda nepohrál a nechal to na přírodu, aby model rozšířila o nějaké nuance. Ta se na to moudře vykašlala, usoudila, že to stačí, tak máme k dispozici jeden model, jako u Forda na začátku, model T.
Zato s námi si to teda vynahradil, lišák jeden, abychom tu jeho odflákanutou práci, nějak udrželi při životě, tak nám radši nadělil vše ostatní na starost, abychom ten mode T nakrmili, rozmnožili o děti a aby chodil v čistém a spinkal v posteli, ne jenom na gauči.

Nadja, už tě doháním, holt ty roky letí rychleji jako my "mladá děvčata" , tenkrát to byly časy, dnes je to tak pro "pamětníky" :-D, ale pokud jsme, tak je to v pohodě, že :-D:-D, měj se fajn a buď tady, ráda čtu tvé připomínky :-K

Jana Pá: no určitě pro Tebe !!!:-O

tara23: rybí polévka u nás nijak extra oblíbená není (v průběhu roku), jen na vánoce musí být. Petr si vezme na Štědrý večer a ještě tak druhý den a já ji mám, dokud ji nedojím - k zimnímu období tak nějak patří. Když ještě byl Venda, tak jsem ji vařila i v létě, když se Petrovi zadařilo a kapříka chytil. Teď, jak o ní píšu, tak jsem na ni docela dostala chuť - asi si ji udělám z kapřího ocásku (kus kapra je v mrazáku a vnitřnosti také). Blance jsem na Štědrý den dělala kuřecí, která ale vypadá jako naše rybí:

Moje milé, mám takový dojem, že zde mezi námi lítá dron, protože ta diskuze je zde podobná té u nás :-D, nákup viz lístek, jo něco jsem nenašel a něco tam asi nebylo, ale zase škatule nanuků se tam našla, ale brokolice-neviděl jsem a krkovičku 2,5 kg také (to jsem hodila řeč, jak jsem to teď četla), asi jo, ale nedíval jsem se, jak to víš -, ale psaly děvčata od Prahy i ze Slovenska a je vymalováno, tak můžeš jezdit také ;-), , mám za to, že pánové budou asi tak všude stejní, nedá se nic dělat, my letos 54 let to už bude na medailí, ale pro koho !!!! :-K:-K:-K, čau

Simona Skolakova: no přece Eda určitě dostal chuť na koprovku a chtěl Ti ulehčit práci !!!:-D:-D:-D

Děvčata musím se smát koukám,že bych se mohla připojit s vyprávěním u každé bych něco našla co pasuje i k nám,pitvání masa ;-);-):-Dano vnučky a jedna se stala raděj vegetariánem;-)no a co myslíte co dnes miláček přivezl z krámu??Koprovou omáčku v prášku:-((8-(myslela jsem,že mi šlehne já nic takového nekupuji,koprovka je přeci raz dva i bez prášku no nevím co ho to vůbec napadlo;-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ Nadja, před 1 hodinou

„Přání a gratulace“ Zdenka1, 23. 6. 2024 20:23

„Reklama “ Merylas, 23. 6. 2024 19:56

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více