Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Vaclav Fronek: Václave, já sice do téhle rubriky ničím nepřispívám, ale každý den si sem chodím přečíst tvoje veršovánky. Je to takové pohlazení mlsného jazýčku, to může skutečně napsat jen člověk, který má jídlo rád a je to na tvé mužné postavě i vidět ;-). Vykašli se na ty hnidopichy, kteří by tu chtěli otravovat vzduch a zanášet sem nějaké nesváry. No bóže, příjdou, zasmrdí a když si jich nebude nikdo všímat, tak zas půjdou prudit o dům dál. Radši nám napiš, co jste dneska dobrého vařili, ať ti můžem závidět!

ještě jsem chtěla dodat, že ačkoliv jsem laik, tak uvádění značek výrobků v textu považuji za skrytou reklamu. Ale to musí posoudit admini, jestli je to tak správně nebo ne a jestli to tak na svých stránkách chtějí. :-)

spagetka: více nadhledu.:-) Proč nepřiznat, že jsem se spletla a měla tam být Mozzarella. Mně se ta dvě slova také pletou, a to moc dobře vím, že Mortadella není to samé jako Mozzarella neboť obojí kupuji téměř každý den. Proč to divadýlko o čárce ? Zbytečné. Promiňte. :-S :-)

U nás dnes bude koprovka http://www.toprecepty.cz/recept/4995-koprova-omack... s knedlíkem podle Mirči75 a hovězí vývar s kapáním:-p.Odpoledne bude ve znamení marmelád a ovocných dření.

Pralina:za sýrem měla být čárka a následovat oprava, pokud je další komentář, nelze to opravit, více nadhledu.
Myslím, že tato diskuze patří jinam, takže prosím adminy, aby ji buď přesunuli jinam, nebo smázli.Děkuji

koupené ve slevě:-D tak to je zajímavá informace,hlavně pro vás co nemáte nic jinyho na praci než běhat za slevama a hájit se na internetu.du pracovat,pa!

Simona Kucerova:ne, tak tu asi nemám, ten salátek byl jen v krabičce , myslím po oříškách, ale dobře to dopadlo - už je sněděno:-D:-D:-D

Někdy se tváříte jako škarohlídi spíš Vy - obránci. :-O Špagetko, sýr se jmenuje MOZZARELA. MORTADELA je italský salám. To jen tak na okraj. Přeju více nadhledu! :-)

Já dnes polévku z králičích a kuřecích skeletů, koupené ve slevě v ALBERTU, dál pak špagety zn.Panzani - které nám chutnají nejvíc a sýr Mortadela.:-p:-p

Jája. Nedá mi to abych ti neodpověděl. Moc mi to jako ostatní nepřipadala jako velká legrace a ne jenom mne to připadalo trochu jinak. Nevím , já jsem svým způsobem vesnickej a vím jaké mají manýry a jací jsou převážně někteří lidé v těch největších městech a snad proto nejsou z větší část v ostatních krajích víceméně oblíbeni. Ona arogance a zesměšňování pro někoho nemusí být ten nejlepší humor.

Hezký den všem :-), u nás se dneska nevaří, zajdeme si s přítelem na meníčko do restaurace :-);-).

Vaclav Fronek:Václavíčku máš jistě pravdu;-):yes:,ale prosím pěkně nepřestávej psát "co dnes uvaříme",víš že já se na to vždy těšila a těším,tvoje verše patří k topkám to už tak je,je to něco co pohladí na duši,vyloudí to úsměv a ještě se člověk dozví a naladí a dostane i chuť na krmi,kterou právě se ten den chystáte konzumovati.:-p:-K:-K
nenechávejme prostor,právě těm škarohlídům,když to uděláme ztratí topky svou tvář zajímavostí,které měli od lidí jako jseš ty, takový bombonek:-8:-K:-K
Já si totiž myslím,že těm bl.....m,právě o to jde.:-(Václavíčku počítám s tebou,že jsi rozumný a správný chlapík:yes::yes:
A jsem zvědavá co dnes budete vařit:-!:-!:-!:-8

Simona Kučerová,Rebeka,Tereza Štěpánová: takted jsem se opravdu pobavila,jak se tu předháníte kdo koho pochválí a obhájí,a jak se tu "kyberneticky " plácáte po zádech.Simono,nemáš čas zadat jedno slovo do vyhledáváče ale prolistovat 10 stranek ano. Václave,nehroŤ to,jen jsem je trochu popíchla a ještě k tomu ne vážně ,a už je z toho tohle...:-D Tady je fakt sranda

Raději jsem přestal psát " Co dnes budem vařit " aby mne někdo nenařkl z propagace nějakého konkrétního výrobku i když mi , nebo naší rodině více či méně chutná. Jsem z Českých Budějovic a mám rád náš kraj a určitá místa a akce, které se u nás pořádají a přitom mohu odpřísáhnout, že nejsem agentem, nebo naháněčem nějaké cestovní kanceláře. Také když napíši že mi chutná konkrétní výrobek toho nebo jiného podniku, tak si za tím stojím bez vedlejšího úmyslu zvýšit jeho prodej. Tak to zatím fungovalo i na TOP receptech, kdy si přátele předávali zkušenosti a zcela nezjištně doporučovali něco co by bylo dobré i pro jeho přátele. Jsou ovšem /my takovým říkáme BROUK PYTLÍK/ i tací co všechno ví, všechno znají, chyby nedělají a co chvilku jim nad hlavou zabliká svatozář. Prý jim na zádech začínají rašit andělská křídla. Domnívám se, že jsou to lidé , MOŽNÁ , v práci málo vytížení a tak v pracovní době klouzají z jednoho do druhého. Třeba z Rodiny.cz ,Babinet.cz, třeba z Facebooku a pod. Všude trochu zapruží zkrytí v tmavém houští aby v příhodném okamžiku mohli zaútočit na invalidu, přestárlou babičku nebo dítě.Tu přimíchají trochu jedu, tu podají otrávené jablko, tu vypustit zlého skřeta. To je asi pro něho ta pravá slast. Já už dávno přesáhl důchodový věk a je mi takovýchto lidí líto. Jen dál neregistrovaný ANONYME. Seš pravej hrdina.

Severinka:Severi a ty nemáš tu pěknou co má těsnění,krásně drží,je pravda,že je dražší,ale já jí mám specielně na to jídlo do práce,aby mi to nevyteklo;-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek