Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Komentáře uživatele petmic

Hmota hotová, pracovalo se mi s ní dobře. Nechám uležet přes noc, ráno obarvím, snad to půjde dobře.

Děti měly chuť na pizzu a nebyl čas čekat na kynuté těsto. Tato pizza je dobrá, rychlá. Určitě jsme ji nedělali naposledy.

Upečeno, namazáno, teď už čekáme jen ráno, jaký bude. Korpus se mi upekl na jedničku dle Vašeho popisu-dosud mi vždy spadly, srazily se, nebo byly vysušené. Tento byl jak pěna, dokonce ho překrajovaly děti. Krém je také na jedničku, vždycky jsem tam měla hrudky a cucky másla či tuku a poprvé ne! (a to se s dorty mučím už 8 let :-) děkuji

Dopečeno, snězeno. Pro 1974andrea - majoránka se v konečném výsledku necítí, špek jsem vynechala, děti ho nerady. Pouze jsem místo špenátu(který byl před týdnem) na másle orestovala zeleninu.
Nikdy jsem sumce nejedla, je to velice dobré.

Naposledy jste si prohlédli