Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hezkou sobotu všem, dneska jsem sama doma, tak si ohřeju zbytek bramborových knedlíků s uzeným a zelím.

Irrena: a to já se zase ráda podívám a pak, po sledování těch "charakterů", se alespoň ujistím, že to se mnou není tak špatné:-8:-D já bych teda toho asi schopna nebyla, a vůbec..divím se, že někteří dovedou z úst vypustit to, co vypouštějí..docela by mě zajímalo, jak se tváří, když se pak vidí a slyší:no::no::no:
a plně sdílím názor Vaška:yes::yes::yes::yes:

Vaclav Fronek:Ahoj Vašíku:-K:-K:-KUrčitě bych se rozčílila jako ty, kdybych se na Prostřeno dívala, takže jedna dobrá rada;-)Nekoukat:yes:ušetříš si tím hodně nervů, ať si tam blábolejí co chtějí, slušněj člověk si o nich stejně myslí svoje;-)a ani by do toho nešel:-)Kvůli penězům se dneska lidi zaprodají čertu:-//

Vaclav Fronek:Vašíku naprosto s tebou souhlasím!!!Dívala jsem se včera též,ale bylo to, no děs,běs:-(

Tak jsem si sliboval, že v tento předvánoční čas, mne nikdo nenaštve, ale při sledování včerejšího "Prostřeno" to rozladění přišlo zas. Už se ani neudivuji nad tím, že se tam přihlašují lidé, kteří nejí rajčata, ryby, maso, vše zelené, houby, vnitřnosti, neskladí a zase sladí, nesolí a zase solí atd,atd. Ale včera ta kritika byla na mne trochu moc. Např. "TATARÁK" by byl dobrej, kdyby nebyl ze syrového masa. /Jakej má bejt tatarák?/Stejk byl tuhej, protože byl málo propečený./to chtěl podešev?/ Prý předevčírem kritizoval zmraženou zeleninu a sám měl mražený hrášek / Ona nenakupije? Mrkev, celer, petržel je k dostání stále čerstvá , ale hrášek je sezóní/.ZKRÁTKA vraceli mu ten název předevčírem "KUNG_PAO" . Ono to opravdu nebylo ! Já jako on předpokládám, že když dám určitý název.. Např Znojemskou, budou tam okurky, ! Když si dám "Ruské vejce" nebude z Ruska,ale tak jak je tradiční na vlašáku s oblohou. "Španělský ptářek" není fogl ze Španěl , ale určitá naše česká rolka.. apod. A večer jsem se uklidnil, když ta černá zpěvačka, jako host Šípa, řekla, že "Americké brambory" jsou specialita z Čech a v Americe to tak neznají. Samozřejmě jsou názvy jídel od někoho převzaté a podle něj pojmenované např. mojí tety, mojí babičky, sousetky Terezky, Pak se to dá vysvětlit, ale je li to TRADIČNÍ A SPECIALITA musí být změny minimální. Chci li "Pařížskou šlehačku" jistě čekám s kakaem, či čokoládou a ne s malinovým sirupem. Snad se najde i někdo mimo mne co s tímto souhlasí. Fuj To jsem si upustil nerv. HI HI hi hi.

Dobrý den, dne budeme mít pstruha grilovaného s bramborem a odpoledne chci upécthttp://www.toprecepty.cz/recept/11617-perove-houst...

u nás bude pórková polévka od Ivulinky, čočka na kyselo+uzená krkovička,okurek, chlebík;-):-p hezkou sobotu vinšuju:-K:-)

Hezkou sobotu přeji:-KU mne dnes budou karbanátky s bramborem a kysané zelí jako salátek,polévka mrkvová:-p:-K

Dnes jsme meli bramborové halušky se zelím a uzeným:-K

Pěkné vyfoukané odpoledne :-) Já jsem dneska rodině uvařila smažené býčí žlázy s bramborem. Ovšem doteď neví, co to bylo za maso, ale snědli to všechno :-p Polívku jsme měli ze včerejška, takže pohoda :-)

Hezký páteční den :-), u nás dneska budou vepřové kotlety se zeleninovým lečem a brambory.

Dobrý den, tak dnes bude žemlovka:-)

Včera jsme měli falešnou dršťkovou z hlívy ústřičné a čočkový salát s kysaným zelím. Dnes je zbytek včerejší polívky a drůbeží játra v sýrové omáčce s rýží.

Pěkný den :-K, včera jsme ještě dojedli zbytek bramborového guláše s rohlíkem a dneska bude čínská směs s paprikama a kuřecím masem a jako příloha rýže.

Hezký den! Já dneska budu vařit hustou zeleninou polívku (mám tam zbytek přesolené bramborové kaše, tak ji použiji na zahuštění a třeba slanost vsákne zelenina v polívce, doufám!) a jako druhý bude rizoto, pořád jsme měli jen brambory, brambory, knedle, tak dneska rýže :-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek