Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Jé teď koukám, že je tady teplý bramborový salát s uzenou makrelou, tak ten ne:-O, ale tentohttp://www.toprecepty.cz/recept/883-bramborovy-sal... :-))

Marto, prosím, nemohla bys přidat recept na jablečnou bábovku ? Hledala jsem ji, ale asi tady není. Mám docela dost jablek a ráda bych zkusila.Díky:-*

U nás budou http://www.toprecepty.cz/recept/1684-krupave-rizky... s teplým bramborovým salátem a asi štrůdl.:-p

tak dnes vepřový guláš s kolínkama a teď jsem z trouby vyndala jablečnou bábovku :-)

U nás dnes opět těstoviny, tentokrát se smetanovou omáčkou s žampiony a mletým masem. Už jsem lovila v seznamu, jestli tu není. Jestli ji do zítřka nenajdu, tak vložím.;-)

spagetka : věřím, že vám bude kuskus chutnat. Já jsem se k němu taky docela dlouho odhodlávala, ale už ho dělám asi dva roky a patří k naší nejoblíbenějším jídlům.:-p Většinou ho připravuji se spoustou zeleniny a kuřecím masem, ale to maso ani nemusí být. Držím palce !:yes:

já dneska vyzkouším vepřové plátky s kuskusem - tady to asi není, že ne? Hledala jsem to. Jinak ten recept mám z Apetitu. Kuskus budu dělat úplně poprvé, na popud manželova diabetologa, že prý to je pro cukráře skvělá příloha (on je kromě doktorství i skvělý kuchař), tak mi držte :yes: apokud to fakt tady nenajdu,tak ho sem dám i s fotkou.;-)

No, už jsem na to taky přišla, ale mi to jde jen přez Mozillu, přez Expoler nějak ne.Vždycky jsem to okopírovala a hned přidala a všude to fungovalo, jen tady ne.Teď už se mi ukazuje ten rámeček a HLAVNĚ!!! To OK!!! to před tím v Expoleru nebylo!:-!

Jo Jo JO !!! :yes: Ď Merylas

Papriko, vkládat se dá pomocí URL - šedého čtverečku před smajlíkama vlevo,pod oknem,co se píšou příspěvky. Zkopíruješ tam adresu, potvrdíš OK a naskočí Ti to do příspěvku, budou tam i nějaké znaky, ale nic se už nesmí mazat a upravovat ;-)

vybusna, urob si jablkové čatní, je to super
:yes:

U nás jsou dnes ještě ze včerejška www.toprecepty.cz/recept/1071-nakladane-rizky/ - jak to sem vložíte, aby to abylo jako odkaz. Mně to nějak nejde.

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek