Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dny Marianne začínají! Máte už svou růžovou tašku a staženou aplikaci?
Zdroj: se souhlasem Marianne

Čtyři dny, stovky obchodů a nekonečno radosti. Od 17. do 20. dubna ovládnou Česko Dny Marianne. Užijte si slevy v nákupních centrech i na webu a nechte se vést aplikací, která najde ty nejlepší akce přímo ve vašem okolí. Jarní nákupní jízda právě startuje!

Nejpopulárnějším a největším nákupním svátkem u nás jsou již dlouhá léta Dny Marianne. Díky nim si můžete výhodně nakoupit ve stovkách kamenných obchodů a e-shopů. Slevy se šplhají až do výše 70 %. K tomu vás čeká také spousta překvapení. Vychutnejte si ve dnech 17.–20. dubna unikátní prodloužený víkend plný slev, nákupů a dobré nálady.

Dny Marianne 2026: Slevy a kupony

Kompletní přehled všech výhod najdete v kuponové knížce, která je součástí dubnových vydání časopisů Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkov & styl, nebo v mobilní aplikaci Dny Marianne. Tato knížka nebo mobilní aplikace jsou vaší vstupní branou do světa výhodných nákupů, od módy a kosmetiky až po elektroniku a bytové doplňky.

Aplikace Dny Marianne je zdarma. Lze ji využívat jako průvodce nákupy – funkce jako nejbližší zapojené obchody (geolokace), ukládání oblíbených nabídek (funkce srdíčka). Slevové kupony v aplikaci stojí 120 Kč.

Mobilní aplikace má oproti papírové verzi několik výhod: možnost nechat se překvapit takzvanými happy hours, tedy extra výhodnými slevami s časovým omezením, nebo se stát VIP uživatelem aplikace.

Letos si v rámci Dnů Marianne můžete vyzkoušet novinku – akční balíček kuponů. Jde o možnost předplatit si slevové kupony na tři následující akce Dny Marianne (v celkové hodnotě 320 Kč) za zvýhodněnou cenu 219 Kč.

Marianne Lounges 2026

Dny Marianne ale nejsou jen o slevách, ale také o zážitku. Ve vybraných obchodních centrech po celé republice najdete Marianne Lounges, kde na vás čekají dárky za nákupy. Marianne Lounges je letos devět a jsou v obchodních centrech Westfield Černý Most, Westfield Chodov, Metropole Zličín, NC Královo Pole, OC Olympia, Futurum, OC Nisa, Galerie Šantovka a OC Citypark Jihlava. K tomu ještě je speciální výdejna dárků v prodejně Datart v OC Futurum.

Stačí nasbírat pět účtenek z pěti různých obchodů, každou alespoň za 50 Kč, a můžete si odnést stylovou růžovou tašku plnou překvapení a vzorků od partnerů. Pokud to máte do některé z lounge daleko, nezoufejte – aplikace nabízí i digitální Marianne E-lounge, která přináší odměny bez nutnosti kamkoliv jezdit.

Celou akci navíc podporují silní partneři, kteří posouvají výhody ještě dál. Držitelé karet Mastercard mohou získat extra slevy nebo dárky u vybraných obchodů, DATART přichází s rozšířenou nabídkou elektroniky za zvýhodněné ceny a ČSOB přináší klientům speciální nabídky díky propojení se Světem výhod.

Hlavním partnerem mobilní aplikace je společnost PPL, která nabízí flexibilní doručení. Balíček si můžete nechat doručit domů, nebo si ho vyzvednout v jednom z tisíců výdejních boxů a míst.

Dny Marianne 2026

Jarní Dny Marianne 2026 začínají v pátek 17. dubna a budou probíhat až do pondělí 20. dubna. Bude možné využít slevy až 70 % v obchodech i e-shopech po celém Česku.

Kupony na Dny Marianne 2026

Kupony pro jarní Dny Marianne můžete získat buď prostřednictvím mobilní nebo webové aplikace, nebo v dubnových vydáních časopisů Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkov a styl.

Komentáře

]