Ostatní Přidat nový článek

 • V kuchyni vždy otevřeno V kuchyni vždy otevřeno

  20. 7. 2017 Přečteno: 92x Ostatní www.toprecepty.cz

  Andrea, dlouhodobá přispěvatelka stovek oblíbených receptů na Topreceptech.cz a autorka foodblogu V kuchyni vždy otevřeno, který sleduje přes 36 tisíc fanoušků, vydala svoji první tištěnou kuchařku.

 • Pozor na výběr octa Pozor na výběr octa

  3. 7. 2017 Přečteno: 481x Ostatní www.toprecepty.cz

  Ocet sehrává v kuchyni důležitou úlohu, ale nesmíte podcenit jeho správný výběr. Mohou mít totiž na chuť a kvalitu jídel zásadní vliv. Kromě lihových octů, vhodných především pro nakládání, je k dochucování lepší použít octy ovocné.

 • Slavnosti moře Slavnosti moře

  29. 5. 2017 Přečteno: 6 193x Ostatní www.toprecepty.cz

  10. - 11. června bude park na Kraví hoře ve znamení rybích specialit. Již 7. vlna Tsunami nabídne spousty rybích pokrmů od významných brněnských kuchařů, kteří účastníkům připraví jedinečný gurmánský zážitek. Jedná se tak o největší grilování čerstvých mořských ryb a darů moře v ČR.

 • Ochutnej svět Ochutnej svět

  10. 4. 2017 Přečteno: 6 900x Ostatní www.toprecepty.cz

  Na brněnské Malé Americe se 29.-30.4. koná druhý ročních festivalu Ochutnej Svět. Bez letenek a pasů zde můžete ochutnat ty nejlepší pokrmy od více než 20 zástupců různých států.

 • Zábavná a hravá forma procvičování čtení pro Vaše děti Zábavná a hravá forma procvičování čtení pro Vaše děti

  13. 1. 2017 Přečteno: 4 042x Ostatní xjurny

  Čtení patří jednoznačně k nejdůležitějším dovednostem, které by si děti ze školy měly odnést. Špatné čtení způsobuje nechuť k jakémukoliv dalšímu studiu a následně i komplikace v budoucí kariéře. Již od začátku je tedy vhodné čtení systematicky procvičovat. Ve spolupráci se speciálními pedagogy proto vznikla aplikace Včelka, která...

 • Nejlepší kuchaři za měsíc prosinec Nejlepší kuchaři za měsíc prosinec

  2. 1. 2017 Přečteno: 16 635x Ostatní www.toprecepty.cz

  Každý měsíc vybíráme ty nejlepší kuchaře a kuchařky na portálu TopRecepty.cz. O umístění rozhoduje několik kritérií, například počet přidaných receptů v daném měsíci, počet přidaných fotografií k receptům, průměrná návštěvnost receptů, jejich sdílení na Facebook apod. Odměňování nejlepších kuchařů teď na nějakou chvíli pozastavíme, ale...

 • Obdarujte své blízké jedlými dárky Obdarujte své blízké jedlými dárky

  7. 12. 2016 Přečteno: 373x Ostatní Redakce

  Jedlé dárky jsou velmi oblíbené – jsou jedinečné, osobní a spolu s nimi dáváte obdarovávanému i kousek sebe. Jedlým dárkem se může stát téměř každý váš kulinářský výtvor, ať už to jsou muffiny nebo domácí sekaná čokoláda.

 • Nejlepší kuchaři za měsíc listopad Nejlepší kuchaři za měsíc listopad

  1. 12. 2016 Přečteno: 3 375x Ostatní www.toprecepty.cz

  Každý měsíc vybíráme ty nejlepší kuchaře a kuchařky na portálu TopRecepty.cz. O umístění rozhoduje několik kritérií, například počet přidaných receptů v daném měsíci, počet přidaných fotografií k receptům, průměrná návštěvnost receptů, jejich sdílení na Facebook apod.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >>

Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zapomněl/a jsem heslo