Ostatní Přidat nový článek

 • Jak na nakládání a solení masa Jak na nakládání a solení masa

  14. 3. 2019 Přečteno: 4 413x Ostatní toprecepty.cz

  Důvodů, proč nasolujeme a nakládáme maso je mnoho. Konzervace, uležení neboli změkčení a také změna chuťových vlastností. Samozřejmostí je zde výběr správné udírny, kterých je v současné době na trhu celá řada druhů. Jaké koření a v jakém poměru si zvolíme jen my. Určitě doporučujeme experimentovat, ale s rozumem.

 • Získejte titul nejlepšího moravského uzenáře Získejte titul nejlepšího moravského uzenáře

  10. 2. 2019 Přečteno: 649x Ostatní toprecepty.cz

  Brno – 2. a 3. března zavítají na hrad Veveří oblíbené Slavnosti moravského uzeného a vína. Největší uzenářsko-vinařská show v Česku provoní hradní areál od samého rána. Kromě množství jídla a pití prvotřídní kvality se návštěvníci mohou těšit na program pro celou rodinu, moravskou muziku, zábavné soutěže nebo tvořivé dílny.

 • Čokoládové festivaly v lednu Čokoládové festivaly v lednu

  14. 1. 2019 Přečteno: 1 151x Ostatní toprecepty.cz

  Přijďte ochutnat fantastickou čokoládu! Největší sladká událost v ČR se vrátí! Zveme vás na dva Čokoládové Festivaly konané v lednu 2019 ve Zlíně a Lysé nad Labem.

 • Kniha UPEČENO S LÁSKOU Kniha UPEČENO S LÁSKOU

  11. 1. 2019 Přečteno: 1 186x Ostatní toprecepty.cz

  Ráda bych Vám představila novou knihu „Upečeno s láskou – Kváskový chléb a pečivo“, která vychází ve stejném nakladatelství (i ve stejném formátu) jako „Ruce v mouce“ a na pultech knihkupectví ji najdete již 4.2. 2019.

 • Kávoláda Kávoláda

  7. 1. 2019 Přečteno: 1 094x Ostatní toprecepty.cz

  Káva vystřídá kakao v čokoládě. Bláznivé? Možná, hlavně ale zatraceně dobré. Tahle věta asi nejlépe vystihuje nový český produkt stojící na pomezí kávy a tabulky čokolády.

 • Voňavý a zdravý nápoj plný chuti? Italská káva z oblasti Barolo! Voňavý a zdravý nápoj plný chuti? Italská káva z oblasti Barolo!

  14. 12. 2018 Přečteno: 869x Ostatní toprecepty.cz

  Italská káva? Zajímavé. Proč, když se kávovníky v Itálii nepěstují, že? Pojem, pod nímž si každý představí voňavý a chutný životabudič, můžeme zasadit již do doby, kdy všechny lodě s cenným nákladem kávových zrn připlouvaly do italského města Trieste a z tohoto strategicky umístěného přístavu je obchodníci rozváželi do ostatních...

 • Pravda o sušeném ovoci Pravda o sušeném ovoci

  7. 12. 2018 Přečteno: 1 417x Ostatní toprecepty.cz

  Tak schválně, co jste si vybavili jako první? Jedovatě barevné kostičky kandovaného ovoce, oranžové meruňky a křupavé banánové chipsy? No to snad ne!

 • Povídání o kávě a indiánech Povídání o kávě a indiánech

  22. 11. 2018 Přečteno: 621x Ostatní toprecepty.cz

  Káva se stala naší platbou - je to jediný produkt, který nám umožňuje přežít v Sierra Nevadě. Objednat

1 2 3 7 13 18 24

Zapomněl/a jsem heslo