Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kupte si obě naše kuchařky za 449 Kč (ušetříte 129 Kč)!

Do obchodu

Restaurace stále zavřené? Připravte si romantický večer doma! Co by na něm nemělo chybět?

Čím letos udělat své drahé polovičce radost a co koupit, aby byl váš romantický večer nezapomenutelný? Letos si o romantické večeři v některé z nóbl restaurací můžete tak akorát nechat zdát, proto je důležité se na romantický večer dostatečně připravit pěkně po svém. Co by vám němělo rozhodně chybět?

Romantika po italsku - zažijte romantický aperitivo moment ve dvou

Zdroj: Campari
Campari je moderní klasika. Původní receptura z roku 1860, která pochází z Novary, zůstala beze změny a je základem několika celosvětově proslulých alkoholických koktejlů. Díky své charakteristické barvě, vůni a chuti bylo Campari vždy symbolem vášně – vášně, která se projevuje v podobě svůdnosti, smyslnosti a hříšnosti. Právě tyto hodnoty proslavily značku Campari po celém světě.

Albert Excellent Belgické pralinky

Zdroj: Albert
Tato sladká lahůdka patří k nejoblíbenějším čokoládám na světe. Oslaďte si romantický večer s pralinkami Albert Excellent.

Delikátní paštiky

Zdroj: Albert
Vyzkoušejte jako předkrm výtečné snoubení chutí paštik Albert Excellent. Vybírat můžete z různých druhů.

Čaj na trávení

Zdroj: Albert
Je jasné, že si romantický večer chcete zpříjemnit dobrým jídlem a klidně se může stát, že se přejíte a bude vám těžko. Pak je ideálním řešením sáhnout po šalvějovém čaji. Listy šalvěje jsou sametově hladké, jemně aromatické a svou vůní připomínají kadidlo. Šalvějový čaj má příjemně kořeněný tón, je vhodný při nadýmání a posiluje trávení. Pokud tedy chcete nějakou tu noční zábavu pro dospělé, určitě si ho po večeři šálek dopřejte.

Získejte uhrančivý pohled

Zdroj: Yves Rocher
Správná romantická večeře si žádá speciální líčení. Podtrhněte svůj look na maximum s novou řasenkou pro intenzivní pohled od Yves Rocher. Nedělejte kompromisy a získejte extrémní objem a natočené i prodloužené řasy jedním tahem. Kartáček má tvar přesýpacích hodin, je měkký a používá se velmi intuitivně, pokryje každou řasu od vnějšího k vnitřnímu koutku oka a zaručí uhrančivý objem ve výrazně černé barvě. Složení je z 88 % přírodního původu a je obohaceno o výživné ingredience z ricinového oleje a chrpy, která je šetrná i k těm nejcitlivějším očím.

Komentáře

Ke článku nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář

Přidat komentář


Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům